Widok

Strona o Baninie

Witam,

Nie wiem czy przypadnie Wam do gustu, ale zapraszam do zapoznania się z treścią nowej strony mojebanino.pl. Jeżeli jest ktoś chętny do pomocy w prowadzeniu tej strony ze mną serdecznie zapraszam.

Jeżeli macie jakieś sugestie albo co jeszcze powinno się tam znaleźć proszę o informację.

pozdrawiam
Janusz
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na razie za dużo nie ma, ale fajnie. Mam nadzieje, ze zacznie to żyć i będziemy mieli swój lokalny portali!

Pozdro i powodzenia, na pewno będę zaglądał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A będzie zakładka loża szyderców i frustratów?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może i by się przydała. Niech ci co chcą biją pianę, byle inne tematy były "czyste". Niestety tak się nie da...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
jest strona banino.pl ale jakos upadła, nic się nie dzieje na tej stronce może nowa strona bedzie lepsza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawdopodobnie od wakacji zamieszkam w Baninie, wtedy chętnie pomogę swoim doświadczeniem ze stronami :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o zakładkę Ciekawe miejsca dla rodziny to wkradł sie błąd... "ArtykUły". Pomysł super, bede na pewno korzystać ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właściwie to dobry pomysł ze stronką, oby miała coraz większą popularność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Dziękuje bardzo za wiarę w ten projekcik. Co do wpisów:

Błędy poprawione :) dzięki bardzo tak to jest jak się po nocach jak dzieci śpią po całym dniu pracy próbuje coś stworzyć.

Co do komentarzy w obecnej chcieli można komentować zakładając anonimowe konto i używając konta Facbook jak tylko pojawią się komentarze obraźliwe lub w których będzie brakowało merytoryki lub nieocenzurowane słowa wyłączymy możliwość komentowania przez konta anonimowe. Sadze że jak ktoś chce napisać prawdę to nie musi się chować za pseudonimem.

Dostałem na maila dużo propozycji co powinno się na stronie znaleść za co bardzo dziękuje reszta jest już w trakcie przygotowania. (Apteki i przychodnia jest tylko muszę posprawdzać godziny otwarcia).

Za wszystkie pomysły dziękuje i czekam na więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wierzę w Pana PROJEKT a nie projekcik. Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
słuchajcie " Loża szyderców" tez jest potrzebna bo inaczej nie zwrócisz niektórym uwagi np. kwestia śmiecenia itp :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Janusz - dodaj forum, żeby to więcej żyło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważam, że forum to bardzo zły pomysł. Wystarczy zobaczyć jakie tematy wątków są tutaj i jakie są dyskusje.

to tylko zniechęci normalnych użytkowników
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak na razie jestem tego samego zdania co do forum, ale zobaczymy w przyszłości ...

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiego zainteresowania stroną w ciągu 5 dni ponad 1700 unikalnych wejść na stronę :)

Super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tiger zamieszka u nas na Wiosce?Ojjj, to się będzie działo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Że ke?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stronka ok!
brakuje dat publikowania postów/ogłoszeń (np. info o wypadku- ale kiedy ten wypadek był?)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poprawione :) daty już są

Dzięki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znamy się kotek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mam rozumieć że zaginął Pani/Panu kotek ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry