Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
18 natka wątek zamknięty Nie polecam przede wszystkim pod względem zachowania obsługi pod koniec...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Organizacja koncertu Rahim - Buka = porażka! wątek zamknięty Organizacja tragiczna, ceny biletów przy wejściu o 200% większe - co nie było...
~Bardzo niezadowolony klient
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Rozczarowanie wątek zamknięty Wybraliśmy się w tym roku ze znajomymi do Studentki na imprezę sylwestrową....
~NiezadowoleniStudenci
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Całkiem spoko wątek zamknięty Smaczne jedzenie, świetnie podane. Za te ceny można jeść codziennie.
~Klima
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

Super! wątek zamknięty Świetne jedzenie w bardzo studenckich cenach:)
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Rewelacja!! wątek zamknięty Naprawdę miła niespodzianka. Mega ceny, fajny studencki klimat i rewelacyjne...
~Patryk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Smacznie i tanio wątek zamknięty Naprawdę smaczne i tanie jedzenie, szczerze polecam
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Nie polecam! Spalone frytki = szczere przeprosiny, pusty brzuch. wątek zamknięty Zamówiłem Pizze oraz Kurczaka z Bazylią. Capriciossa zupełnie ok, tu nie mam...
~PanGłodny
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Bardzo fajnie wątek zamknięty Miła obługa, fajne klimatyczne miejsce, byłem spróbować kuchni i widzę, że z...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

SUPER POLECAM wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, fantastyczny DJ , przystępne ceny jak na studencką...
~Anka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Bomba wątek zamknięty Lokal super, polecam dla studentów i nie tylko.
~żbik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Łajba jest najlepsza!! wątek zamknięty Z Łajbą kojarzą mi się bardzooo miłe wspomnienia.Obsługa była...
~Nieznajoma
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 listopada 2010

Mega Klub wątek zamknięty Jak dla mnie bomba. Super klimat, zawsze, a imprezuje w Łajbie regularnie,...
~Dudi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 stycznia 2010

Lubie Łajbe :)) wątek zamknięty Super imprezy. Swietna muzyka do tańczenia - coś a'la radio eska, rmf maxx i...
~kobieta
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 października 2009

Mega Klub! wątek zamknięty Jak dla mnie bomba. Imprezowałem już chyba w większości miejscach 3-miasta i...
~Dudi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 stycznia 2010

ninusia - opinia wątek zamknięty polecam ten klub ; ) bardzo niskie ceny jak na klub, muzyka jest spoko ,...
~ninusia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 listopada 2009

LAJBA wątek zamknięty Bardzo przystepne ceny i mila obsluga polecam
~michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 października 2009

Jest dobrze wątek zamknięty Dobra impreza, dobra obsługa, fajne ceny. Warto się wybrać!!!
~Kristoff
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2009

spoko zabawa wątek zamknięty fajny klimat, fajna muzyka, mila obsluga, polecam ten klub do dobrej zabawy
~Andrzej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 marca 2009

super kanajpa-Lajba wątek zamknięty klimat i wystrój- wszystko perfecto- a obsluga zanim pomyslisz juz masz:)
~Maja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

33

wątków

do góry