Widok

Studia podyplomowe

Nauka Temat dostępny też na forum:
Szukam czegoś ciekawego związanego z ubezpieczeniami, ochroną danych, administracją publiczną. Nie mam określonego celu, dopiero się zastanawiam. Może jest ktoś kto skończył coś ciekawego ? Przejrzałam AM, AMW, WSAiB. W ostatniej coś znalazłam ale może jesteście w stanie polecić coś ciekawszego, lepszego. Szukałam tylko na terenie Gdyni więc wszelkie opnie spoza przyjmę jak błogosławieństwo ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdź proszę:
http://www.wsb.pl/gdansk/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki
W prawdzie nie kończyłem, ale może te info ze strony Ci pomoże. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję, sprawdziłam :)
Coś bym wybrała :) jednak do września/października jeszcze chwila więc może ktoś coś w temacie dorzuci, będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kaszubsko-Pomorska Szkoła Wyższa - jest tam ponad 30 kierunków podyplomowych, uczelnia w Wejherowie dlatego rzut kamieniem od Gdyni. Myślę, że tam każdy znajdzie coś dla siebie a na pewno trzeba przyznać, że mają wysoki poziom i stawiają na jakość kształcenia a nie na ilość studentów. Ja jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tutaj http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia-podyplomowe jest wiele ciekawych kierunków. Moją uwagę przykuł szczególnie kierunek Nowe i Odnawialne Źródła Energii. Nie wiem czy na jakiejś innej uczelni jest coś takiego. Bardzo wątpię. Przyznacie, że takie studia mają przyszłość? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś sama pytałam na forum o studia podyplomowe z obszaru ochrony danych i pewna osoba, poleciała mi Zarządzanie bezpieczeństwem informacji na UTH w Warszawie. Jestem jej za to bardzo wdzięczna, bo jak się okazało były to dosyć niszowe studia, które bardzo dobrze przygotowały mnie do obecnej pracy. Jeżeli pracujesz w jakiejś organizacji w dziale księgowości, kadrach, płacach bądź systemach informatycznych lub masz w planach tam pracować, to takie studia bardzo Ci się przydadzą, pracodawcy patrzą na nie przychylnym okiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie to ja sprawdzam, jak wygląda praca pielęgniarki , bo uważam, że że to może być dobrym celem mojego życia. Tak powinnam postępować. I tym się ogólnie zajmować. Wydaje mi się, że dziś jest za mało chetnych na takie właśnie posady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o kierunek pielęgniarski to w ogóle dobrą ofertę ma Kaszubsko Pomorska szkoła wyższa :) tam naprawdę warto się zapisać na studia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

Świeczki zapachowe,kadzidełka... (25 odpowiedzi)

Witajcie.Jak w temacie,gdzie znajdę ładne zestawy ze świeczkami zapachowymi lub kadzidełkami?Mogą...

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...

do góry