Studio Fryzur Goldwell

Fryzjerzy Paznokcie

Gdańsk, Żwirki i Wigury 4/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam wątek zamknięty Jestem zadowolona z wykonanej usługi farbowania. Mimo młodego wieku mam dużo...
~Dom inika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Fantastyczne wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usugi profesionalistów którzy pracują w tym salonie
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Profesjonalizm oraz klimat. wątek zamknięty Jestem zszokowany , ostatni raz bylem w tym salonie fryzjerskim rok temu i...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 maja 2017

KATASTROFA! TOTALNY BRAK PROFESJONALIZMU - ZDECYDOWANIE ODRADZAM wątek zamknięty Przyszłam do salonu w celu poddania się zabiegowi koloryzacji włosów....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 maja 2017

Mój Boże wątek zamknięty Niewiem czy właściciel sie zmienił czy co sie stało ale niestety Państwa...
~Xoxo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 czerwca 2016

Nigdy wiecej wątek zamknięty Odradzam korzystania z usług młodej blond dziewczyny , ponoć jest już...
~Nie zadowolony
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Bardzo profesjonalnie i przyjemnie wątek zamknięty Rzadko wystawiam opinie ale wobec poniższego komentarza "Nigdy więcej"...
~jb
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Cała prawda o jednej z fryzjerek.... wątek zamknięty Komentarz na temat P.Joanny jest czyimś sposobem na odreagowanie gorszego...
~Wioletta
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Pani na recepcji, żarty? wątek zamknięty Super fryzjerka, jakość usług rewelacyjna ale ta podstarzała kobieta koło...
~Aneta
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Chodze do tego salonu już od kilku lat i powiem szczerze że nie spotkałam się...
~Zadowolona Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 listopada 2015

Odradzam !! wątek zamknięty Zmuszona do skorzystania z usług fryzjerskich w Gdańsku, szukałam opinii w...
~Niezadowolona Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Fryzura układana w 3 godz rozpadła się w 3 minuty! wątek zamknięty To była pierwsza i zarazem ostatnia wizyta. Już na wejściu Pani na recepcji w...
~klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Bardzo sie zawiodlam wątek zamknięty Byłam na kolorze u pani Reni, pierwsze wrażenie i początek rozmowy bardzo...
~Kamila
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2012

Salon wiele traci!!! wątek zamknięty Byłam klientką salonu od kilku lat, chodziłam do pana Jarka, jak dla mnie...
~Hania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 maja 2013

Profesjonalizm w pełni słowa znaczenia wątek zamknięty Byłem świadkiem jak Pan Jarek radził sobie z włosami mojej żony . To było...
~Barbara
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Pani Ania wątek zamknięty Od wielu lat jestem klientka Pani Ani (rudej). Nie moge powiedziec o niej ani...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

dla mnie ok wątek zamknięty Korzystam już od wielu lat z usług różnych fryzjerek tego salonu. Strzygły...
~Ela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

fatalna atmosfera wątek zamknięty korzystałam z usług salonu wielokrotnie ale już nie mogłam wytrzymać tej...
~była klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 lipca 2011

Polecam Pania Kasię wątek zamknięty Z moich wlosow - zolto- rudo - czarnych z czarnymi kropkami i zoltymi...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lipca 2011

Niemiła atmosfera! DROŻYZNA.. wątek zamknięty Jestem stałą klientką salonu, a raczej byłam.. Pierwszy raz trafiłam tam 4...
~Była-stała klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

postów

36

wątków

do góry