Widok

Studio Urody Bellezzia - proszę o opinie

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat nowego studia urody Bellezzia? Czy coś się tam dzieje? Próbowałam znaleźć opinie ale wyskoczyły mi tylko oferty pracy. Skoro dopiero szukają pracowników to zastanawiam się czy mają już jakiś klientów.
Proszę o opinie, co ciekawego oferują i czy są warci polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
warto zajrzeć na profil na facebooku
ja gorąco polecam Panią Joanne Majewską-mistrz fryzjerstwa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo też jestem ciekawa, a jak cenowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobitki są świetne - zdolne i przesympatyczne. Wyszykowały mnie- na mój ślub - jak królewnę :) korzystałam i z kosmetyczki i z fryzjerki i z usług pani od paznokci. Wracam tam za każdym razem, gdy tylko jestem w potrzebie.

polecam z całego serca!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście polecam mały salonik na Zamiejskiej 32 lub 34 (dokładnie nie pamiętam). Pani Alinka to bardzo sympatyczna i pomocna osoba w tym zawodzie. Dobrze potrafi doradzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam wczoraj, poraz pierwszy trafiłam na fajną fryzjerkę - jestem zadowolona . ładna fryzura , fajny masaż głowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam niedawno. Niby wszystko ok ale bez rewelacji, za ta cene spodziewałam się czegoś lepszego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry