Widok

Studiowanie bezpieczeństwa wewnętrznego

Oliwa Temat dostępny też na forum:
Zastanawiam się nad studiowaniem bezpieczeństwa wewnętrznego. Możecie mi polecić jakieś szkoły oferujące tego typu studia. Ciekawią mnie również opinie studentów tego kierunku jak jest i czy warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem ciekawy kierunek jak czytałem przedmioty to są w moim zainteresowaniu no co do szkoły wyższej oferującej ten kierunek to pasowałoby poszukać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kierunek może i ciekawy - nikt nie zaprzeczy

jeśli chcesz znać odpowiedź na pytanie "czy warto?"

spróbuj (teraz) znaleźć pracę dla siebie za 5 lat :)
sprawdź, czy w ogóle istnieją oferty dla osób po takich studiach ;)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pewno jest ciężko powiedzieć czy znajdzie się pracę za 5 lat. ale patrząc na to co się dzieje w świecie to pewnie będzie zapotrzebowanie na takich specjalistów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Bardzo mądre słowa, w pełni je popieram. Ze swojej strony mogę także zaproponować wykonanie testu predyspozycji zawodowych na stronie kierunekrozwoju.pl. Co daje taki test? Dzięki jego wykonaniu można otrzymać cenne wskazówki, które pomogą w wyborze dalszego kierunku kształcenia oraz przyszłego zawodu czy też opisu typu zainteresowań, preferencji i osobowości. Zapraszam!

Pozdrawiam
Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Kierunek ten dostępny jest w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Z tego miejsca serdecznie zapraszam do zapoznania się z nasza oferta na naszej stronie wsb.pl. Dodam, że zapisując się do 30 kwietnia, można oszczędzić aż 1000zł: na czesnym, które wynosi od 195zł (zamiast 245zł) miesięcznie na pierwszym roku studiów oraz na darmowym wpisowym.

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawy kierunek do kiedy można składać podania o przyjęcie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ponownie! Rekrutacja trwa nieprzerwanie. Warto zapisać się do 15 bowiem, do tego czasu trwa nasza promocja. Zyskać można darmowe wpisowe i czesne już od 195zł miesięcznie na pierwszym roku studiów.

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Którą specjalizację z bezpieczeństwa wewnętrznego najbardziej polecacie? http://www.wsb.pl/gdansk/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/bezpieczenstwo-wewnetrzne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak długo czeka się na wyniki rekrutacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ponownie! Mela, wyniki rekrutacji możesz w każdej chwili sprawdzić na naszej stronie internetowej wsb.pl/rekrutacja/stan_rekrutacji

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na WSB na licencjacie rekrutacja jest za zasadzie kto pierwszy ten lepszy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie a jak to wygląda jakieś punkty np z matury mają znaczenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak myślisz?

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ponownie! O przyjęciu na dany kierunek decyduje kolejność zgłoszeń. Dodam również, że do 19 września nadal można skorzystać z promocji i zyskać darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB).

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawy kierunek ja poszłam na zarządzanie na wsb, póki co jest spoko. Fajni ludzie i wykładowcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy warto trzeba samemu się zastanowić, to Ty będziesz studiował ten kierunek nie ktoś inny za Ciebie. Po długich przemyśleniach wybrałem logistykę na wsb, i myślę że warto było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się szukanie w internecie informacji jest bezsensowne każdy musi wiedzieć co chce robić w życiu, ja zawsze lubiłem informatykę i taki właśnie kierunek wybrałem na wsb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
akurat WSB ma tyle kierunków że mam problem z wyborem ale jak dla mnie to dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy można na WSB na I semestrze studiów licencjackich zmienić kierunek bez jakichkolwiek opłat ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Student może przenieść się na inną specjalizację, specjalność lub kierunek studiów w ramach wydziału, na inny wydział lub z innej uczelni, za zgodą Dziekana wydziału przyjmującego, jeżeli wypełnił wszystkie obowiązki wynikające z przepisów obowiązujących na wydziale lub w uczelni, które opuszcza.

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez ciekawy kierunek każdy wybiera co uważa ja lubię informatyke i taki kierunek wybrałem na wsb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kursy, praktyki, staże są ważne. Warto inwestować w siebie. mam sporo znajomych, którzy skończyli dwa kierunki studiów i z tego powodu nie narzekają. Zastanawiam się czy na WSB można pogodzić dwa kierunki studiów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co słyszałem to WSB indywidualnie podchodzi do studenta i skoro można połączyć studia z pracą .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry