Widok

Suczka chyba lablador lub golden czarny

Zwierzaki Temat dostępny też na forum:
Witam, na osiedlu familijnym błąka się czarna suczka chyba lablador ale na rasach az tak się nie znam. Chyba ma młode bo widać ze karmiła. Kilka razy nakarmiliśmy ją ale widać ze szuka ciepłego miejsca. Jezeli ktoś coś wie niech pisze...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ją tam widuje częśto. podobno to miejscowy pies i wraca do domu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za info jezeli ma gdzie wracac to ok, już się martwiliśmy ze się bidulka zgubiła i nie ma dachu nad głową i zaczelam poszukiwania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwie sie ,że ludzie wypuszczja samego psa a co tam niech sobie pobiega. BEZMYSLI LUDZIE!
Czasem auta jeżdza szybko po Pszennej i o wypadek nie trudno a może wywalja z domu na cały dzień by mieć z głowy. Przyuważcie do kogo należy pies i zgłaszać na Policję
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta suczka chyba nie ma domu, bo codziennie jak wracamy do domu to ładuje się nam do garażu. Widać, że szuka schronienia. Teraz są takie mrozy trochę jej szkoda :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ją często widuję na Familijnym. Gdy pytałam czyja jest powiedzieli miejscowi, że miejscowa. Ale może faktycznie miejscowa ale bezdomna :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam też się do domu władowała jak wnosilismy zakupy od razu miesce na dywanie zajeła:) Niestety nie możemy jej zatrzymać, ale jak ja tylko będę widziała dam jej jeść i pić:)
Może ktoś zna kogoś kto przygarnie suczkę i się nią zaopiekuje?? Jest naprawdę przemiła !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nam też krąży codziennie pod drzwiami - ewidentnie szuka ciepła :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro ma nabrzmiałe piersi to może jest w ciaży i ja wywalili :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patrzylam nawet na schronisko promyk nie przyjmuje psow z po za miasta Gdańsk bo juz nawet o tym myslalam ...zeby miala dach nad glowa. Popytajcie znajomych moze akurat ktos zechce przygarnac suczke. Mi narazie pozostaje ja dokarmic jak ja bede widziala
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
przecież pies się nie wygada, że jest z Banina:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
No chyba, że zawieziesz go do schroniska w wigilię
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest pies z Banina z ulicy Bajecznej jak się wjedzie w Bajeczną -boczna od Pszennej to przedostatni dom po lewej stronie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie to idzcie do tych bezdusznych ludzi na Bajeczna i postraszcie Policją.
Jak można samopas psa w mrozy wypuszczać. Gdyby była na mojej ulicy i bym ja widziała i znała adres tych pseudo miłośników zwierząt to juz bym u nich była.
Tylko czy na pewno z Bajecznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ej bez przesady psiak czasem ucieknie z podwórka i od razu bezduszni itd Zanim się zacznie kogoś oskarżać wato pomyśleć i upewnić się że coś jest nie tak.Wywożenie psa od razu do schroniska to chyba lekka przesada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie czasem bo ja widze go co dzien
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta psinka mieszka w domu na ul Bajecznej. Raz też ją odprowadzaliśmy do domu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
najprawdopodobniej w dniu jutrzejszym będzie wezwany hycel i złapie to zwierzątko, a następnie przewiezie do schroniska. Sprawą zajmuje się pracownik gminy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Może zamiast wzywać gminnego hycla, dać znać tam?
http://www.piesszukadomu.pl/pl,contact.html
W tym i w podobnych przypadkach w przyszłości? Albo do innej, podobnej fundacji?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miejmy nadzieje ze właściciele (o ile tacy byli ) a z tego co pisali mieszkancy takowi byli się troszke opamietali bo od jakiegos czasu suczki nie widzielismy.
Nie chodzi o to ze pies lazi po trawnikach jestesmy zli itp tylko po prostu bylo nam jej szkoda ze sie szweda. Oby takich sytuacji bylo jak najmniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oby! :) Bardzo słusznie, że zareagowaliście, ja tylko podrzuciłem lepszy - moim zdaniem - kontakt, z którego można skorzystać w takich sytuacjach.
Pozdrawiam serdecznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ta psina na pewno mieszka na ul. Bajecznej. Tak jak pisali poprzednicy. Wystarczy odprowadzić ją pod dom i zadzwonić domofonem po właściciela. Dobrze ,że są ludzie, którym nie jest obojętny los zwierzaków:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Labradory tak mają, że lubią się wałęsać co nie zwalnia właścicieli o zadbanie aby się nie wałęsała i np. sr.. ludziom na podwórkach. O bezpieczeństwie psiny już nie wspomnę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry