Widok

Suknia ślubna duży rozmiar gdzie szyć?

Kupię Temat dostępny też na forum:
Potrzebuje pomocy mam duży biust rozmiar 85 J/K w zależności od firmy stanika i do tego jestem niziutka no i troszkę ciałka też jest :) poradzcie w jakiej sukience byłoby mi dobrze, może któras miała podobny problem i może się ze mną podzielić. No i najważniejsze gdzie polecacie aby taką suknię uszyć najlepiej Gdańsk, wiadomo, że gotowej nie dostanę na siebie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A nie lepiej byłoby schudnąć ???
Wygladałabyś napewno lepiej i mogłabyś pomierzyć suknie w salonach.
Jeśli jesteś niska i gruba to w żadnej sukni nie bedziesz wyglądała zjawiskowo tylko komicznie. Trochę samozaparcia i silnej woli!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 22
Nie ma jak pozytywna motywacja... taaa...
Jeśli ma się z natury swojej duży biust, to odchudzenie reszty ciała da niewiele, bo biust nie chudnie jak brzuszek np. Biust zmniejszy się o rozmiar lub dwa. Nadal będzie miała duży czyli jakieś G/H, standardowe sukienki w salonach nie przewidują tyle miejsca na biust. Poza tym dla niższych kobiet talia jest w niewłaściwych miejscach, za szerokie ramiona i ogólnie standardowe suknie wyglądają źle.

Zamiast tak mało sympatycznie doradzać, zastanów się chwilę.

Na "małych biuściastych" sprawdzają się klasyczne modele w literę A. Na biuście gładko, żeby nie dodawać w tym miejscu, najwyżej delikatna koronkowa aplikacja, w tali i na biodra warto dodać lekkie drapowania, by zrównoważyć sylwetkę lub ukryć fałdki;) sprawdzają się "zakładki" i ładnie wygląda i spełnia swoje zadanie.

Do salonu idź poprzymierzaj modele dla jako takiej orientacji, nawet jeśli się nie dopniesz, to zobaczysz co "sensownie" wygląda.

Krawcowych w Gdańsku niestety nie znam.

Wszelkie "ściąganie miary" i przymiarki zacznij od kupienia ślubnego stanika, bo duży biust potrafi w różnych stanikach dawać różne wymiary(mój tak robi, drań ;)), przy dopasowaniu sukni nawet centymetr robi różnicę.

Ja szyłam dwuczęściową i kolorową - spódnica z gorsetową górą, bez większych ozdób, z dużym dekoltem, zastosowanie kolorowych wstawek i fiszbiny dały miły efekt wyszczuplający (tak jak chciałam - niestandardowo i wygodnie). Suknia sprawdziła się znakomicie.

Wszystko zależy od Twoich potrzeb i gustu Dori30, szczegóły można dopracować;)
Powodzenia!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biust chudnie najszybciej jakbyś nie wiedziała :) pozatym Pani pisze że jest niska i przy sobie. Gdyby schudla bez problemu mogłaby wybrać suknie z salonu i bez problemu dopasowaliby jej w biuście odpowiednio nawet gdyby był nadal spory. Salony sukien slubnych czynią teraz cuda i potrafią przerobić suknie w każdym elemencie-wiem bo sama wybierałam suknie 3 mc temu i mozna zrobić co się zechce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
dzieki Anamana :) Po ciązy nie mogę zrzucić tych kg wiele nadwagi nie mam ale coś tam jest. Jeśli uda mi się schudnąć co oczywiście czynię to biust i tak może maksymalnie mi zejdzie z dwa rozmiary a w moim wypadku to jest jak nic. w ciąży przytyłam a biust nie zwiększył mi sie nawet o cm wiec to są geny. Wszystkie kobiety w mojej rodzinie maja duże biusty tylko im sie udało urosnąc a mi niestety nie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dori, nie ma co się tłumaczyć przed hejterami ;) Ktoś z małym biustem cycatej nie zrozumie, ja miałam podobny problem, mimo, że schudłam 20 kg rozmiar biustu zmniejszył mi się raptem o jeden - J mam I. I suknię kupiłam normalną salonową, tyle, że szyta na miarę. Powiem ci tak: Przy dużym biuście dobrze wyglądają sukienki typu A, serduszko/falka z zabudowaną górą lub dekolt V :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ja wiem, że nigdzie nie ma? Możesz spróbować w Grandezie w Gdyni. Z tego co wiem oni mają też suknie dla kobiet o "większej górze"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam serdecznie,
Zapraszam do pracowni krawieckiej w LANGORII.
Nasz wykwalifikowany personel pomoże Pani wybrać najodpowiedniejszy fason dostosowany również do Pani gustu.
Szyłyśmy już kilka sukienek dla Pań o większym biuście.
Na miejscu mogę pokazać Pani zdjęcia już wykonanych projektów aby sama mogła Pani ocenić efekt ostateczny.
Duży biust - to nie zawsze problem. Proszę traktować to jako atut :)
Ja na przykład szczerze przyznaję, że zazdroszczę kobietom, które posiadają coś więcej niż ja :)

Wizyta w naszym Salonie i Pracowni nic nie kosztuje. Może Pani przyjść, porozmawiać, poradzić się. Zobaczymy co wspólnymi siłami zdziałamy.

Zapraszam serdecznie.
Jeśli będzie Pani chciała Nas odwiedzić uprzejmie proszę o wcześniejszą telefoniczną rezerwację terminu wizyty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dziekuje wszystkim za dobre rady a do Langorii na pewno sie wybiorę :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam,
Mam super krawcową która uszyła mi przepiękną suknię ślubną w grudniu 2014 roku o rozmiarze ok 48 na 170 cm( miseczka C ale tak skrojona że zmieści się większy biuścik)Mam ją też do sprzedania, atłasowy jedwab biały. Do obejrzenia ( mój kontakt justynacw@wp.pl)

A podaję kontakt do suuuuuuuuuper krawcowej.

Salonik Krawiecki Anetta Kapica
Fachowe doradztwo...profesjonalny krój i szycie tylko u Nas !
http://www.salonik-banino.pl studio-aneta@wp.pl

tel. kom. 697 437 111

ul. Poziomki 5
80-297 Banino
woj. pomorskie

Godziny otwarcia:

Pn-Pt.: 8.00-17.00
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dzieki wysłałam do pani meila :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam nasz salon Laura Romano w Gdyni. Szyjemy suknie na miarę w atrakcyjnych cenach. Jakość wykonania sukni można ocenić na podstawie gotowych modeli dostępnych w naszym salonie, można je przymierzyć. Każdą suknię (również szytą od podstaw) można wypożyczyć Zapraszamy kontakt@laura-romano.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam, jestem klientka pani Anetty od 4-ech lat, przyjezdzam do Niej z pòlnocnych Wloch, kompetencja, dokladnosc, doskonale traktowanie klientek , ceny uczciwe, oby takich pan bylo wiecej, bo u innych stracilam duze pieniadze szczegòlnie w Olsztynie i nie moge uszytych rzeczy nosic Bogumila Falcone
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odradzam tę Panią.... Przyniosłam sukienke na poprawki - po przymiarkach odebrałam "GOTOWĄ" nawet nie mierząc tylko w drzwiach bo Pani się spieszyła... gdy wyjęłam sukienkę byłam załamana bo wykończona była tak jakby zrobiło to 5 letnie dziecko... jak zaniosłam do innej krawcowej to załamała ręce... ale na szczęście uratowała mi sukienkę a rzeczy które były podobno nie do zrobienia jakoś dziwnie daly się zrobić.. Pani z Poziomkowej się już nie chciało chyba bo pieniązki juz wczesniej na przymiarce skasowała...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to mnie Pani zamurowala, to prawda, ze Pani Aneta sie ciagle spieszy, ale szylam u niej wiele rzeczy nie tylko z odziezy w tym lambrekiny, a moja znajoma ciagle tam szyje i nigdy sie nic takiego nie stalo, wszystko ladnie wykonczone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

do góry