Widok

Super kompetentny technik na MORENIE

Jeśli chcą Państwo stracić czas i czekać na technika VECTRY na Morenie od razu proponuję zadzwonić po kogoś z innej firmy. Pan wchodzi do domu i nie dotykając sprzętu twierdzi, że po prostu się zepsuł i nie ma to związku z dostawcą internetu czy telewizji.... Serdecznie Pana pozdrawiam i proponuję się dokształcić jeśli chce Pan wykonywać tą pracę bo to co Pan robi jest żenujące biorąc pod uwagę to, ze nazywa się Pan technikiem... Technik odwiedził mnie 2 razy i 2 razy stwierdził, ze mój sprzęt nie działa wystarczyła interwencja telefoniczna (dość ostra) i bez problemu 2 razy sygnał wracał a zepsuty mój komputer i telewizor dziwnym trafem działają dalej bez zarzutu.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość usług: 3
 
awaryjność: 3
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Na bieżąco weryfikujemy jakość nie tylko usług, ale również obsługi naszych Klientów. Nawiązując do powyższej opinii chcemy zainteresować się jakością obsługi technicznej w rejonie Moreny. Bardzo prosimy o mail na gdanskpomoc@vectra.pl z podaniem danych Abonenta. Posiadając dokładny adres będziemy w stanie precyzyjnie to sprawdzić. Mile widziane wszelkie dane o Pracowniku podejmującym zlecenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry