Widok

Superświetnie

Superświetnie Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Superświetnie.
W Kaczych Butach
Superświetnie
Szymon Jachimek

Spektakl grupy "W Kaczych Butach" to bajka dla dzieci i opowieść dla dorosłych. Mała Oliwia co i rusz dostaje nowy prezent: misia, lalkę czy świecącą piłkę. Tym samym brakuje jej czasu, żeby porządnie pobawić się każdą z otrzymanych rzeczy. Odłożone na półkę zabawki postanawiają zawalczyć o uwagę Oliwii...

Reżyseria: Magdalena ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

droga redakcjo,

Hiperłącza są błędne. Magdalena Bochan-Jachimek to nie Magdalena Boć. I jeszcze Agnieszka Fudzińska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wzruszające!

Jestem emerytowaną aktorką.Byłam z wnukami w niedzielę na przedstawieniu "Superświetnie". Dawno tak dobrze nie bawiłam się razem z wnukami.Gra aktorów-amatorów nie odbiega od zawodowców, a w dodatku widać tu ogromne zaangażowanie emocjonalne, pasję i dobrą zabawę emanującą ze sceny.Bardzo urzekła mnie postać Oliwki, Piłki, Misia i Cioci-nie wiem kto grał-ale brawo!Gratulacje dla reżysera! Natalia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Ni w ząbek (12 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Ni w ząbek . Spektakl dla dzieci "Ni w ząbek" "Ni w ząbek" spektakl...

Piękna Zośka (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Piękna Zośka . "PIĘKNA ZOŚKA" Justyna Bilik, Marcin Wierzchowski W roku...

Kłopoty małżeńskie (13 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kłopoty małżeńskie . Kłopoty małżeńskie Mariusz Więcek i Jerzy Wójcicki...

do góry