Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
feistnercelina@gmail.com - ocena Polecam serdecznie,, Świat Drewna ". Zamówiłam podłogi z usługą montażu....
~feistnercelina@gmail.com
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 lutego 2024

Szymon Topolewski - ocena Szczerze polecam ,,Świat drewna" - profesjonalna obsługa, elastyczność w...
~Szymon Topolewski
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Agnieszka - ocena Fantastyczna realizacja podłogi - deska Walczak. Bardzo kulturalny,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 22 listopada 2023

Magda - ocena Przepiękna podłoga olejowana Chapel. Profesjonalna obsługa, doradztwo w...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2023

Barbra - ocena podłogi położone profesjonalnie, z najwyższa starannością, z dbałością o...
~Barbra
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Krzysztof - ocena Doradztwo na etapie wyboru podłogi. Ocena podłoża, pomiar i wyliczenie ilości...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 października 2023

Grzegorz - opinia Miła i profesjonalna obsługa, doradztwo oraz serwis. Duży wybór podłóg oraz...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2023

Łukasz - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Swiat Drewna może być wzorem dla innych usługodawców....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 stycznia 2022

Mirosław, Barbara Tłokińscy - opinia wątek zamknięty Firma Świat Drewna wykonała u nas podłogę drewnianą jesionową na powierzchni...
~Mirosław, Barbara Tłokińscy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Zamówiłem drzwi wewnętrzne z koniecznością mieszania koloru i okazało się, że...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Martyna Lipska - opinia wątek zamknięty To już moja kolejna realizacja ze Światem Drewna i jak zawsze efekty...
~Martyna Lipska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Firma układała podłogę drewnianą jesionową, pięknie ułożona podłoga, pełen...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

Klient domu - opinia wątek zamknięty Super firma i obsługa. Bardzo dobrej jakości produkty
~Klient domu
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 grudnia 2020

Z.Forys - opinia wątek zamknięty Duży wybór podłóg; firm , kolorów , rodzajów. Profesjonalne doradztwo....
~Z.Forys
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 października 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Do skorzystania z oferty zachęciła mnie szeroka oferta oraz profesjonalne...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 maja 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Takiego wyboru drewnianych podłóg nie znalazłem w żadnym innym sklepie w...
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Doskonała obsługa! wątek zamknięty Po pierwsze bardzo rzeczowe doradztwo. Po drugie uprzejmość i profesjonalizm...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 czerwca 2019

Parkiet wątek zamknięty Bardzo dobra firma. Rzetelna, fachowa, punktualna i przyjaźnie nastawiona do...
~Joanna Flakowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Zdecydowanie polecamy - fachowo, solidnie i na czas wątek zamknięty Możemy zdecydowanie polecić firmę jako dostawcę i wykonawcę parkietu. W...
~Kasia i Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

POLECAM wątek zamknięty Witam Dziękuję za wykonaną pracę na najwyższym poziomie. Podłoga leży...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry