Widok

SwissMed a EnelMed

Kobieta Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Cześć,

zastanawiam się nad wyborem prywatnej opieki medycznej, czy jakaś dobra dusza może polecić albo z jakiś powodów odradzić jakąś placówkę?
Waham się między EnelMedem a SwissMedem.

Proszę udzielcie jakiś konkretów :) Zależy mi na podstawowym pakiecie,ogólnie zawartość pakietów bardzo podobna dlatego chciałabym znać opinię użytkowników
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czemu nie wykupisz sobie pakietu, który obejmuje obie te placówki?
Mogłabyś sama porównać i korzystać np. z jednego specjalisty w jednej a z drugiego w drugiej.
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Możesz powiedzieć coś więcej? Nie wiedziałam, że jest taka możliwość ;) Gdzie szukać?

Aczkolwiek nie zależy mi na zawartościach pakietu, bo jak powiedziałam są podobne, a na warunkach panujących w przychodniach. Trzeba czekać tydzień czy miesiąc, mili lekarze czy pracują za karę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Gdzie szukać?

U mnie :D
Info poszło na priv.

Korzystam z prywatnych pakietów od lat. Wszędzie pracują ludzie i nikt Ci nie zagwarantuje, że nie trafisz na gorszy dzień pani w rejestracji czy lekarza.
Ale generalnie jest ok. A lekarzy, którzy "pracują za karę" szybko weryfikuje rynek.
Z czasem oczekiwania jest różnie. Kwestia, czy zależy Ci na jakimś konkretnym lekarzu, czy na dowolnym danym specjalności.. no i od samej specjalności.
Generalnie brakuje np. endokrynologów i nawet prywatnie terminy mogą być kilkutygodniowe.

Ale i tak za nic nie wrócę do NFZ-u :D
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Morena

Centralpark - opinie i oceny (44 odpowiedzi)

Centralpark to strzeliste, 16-piętrowe budynki mieszkalne, które powstaną w centrum os. Morena....

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Vista (16 odpowiedzi)

W najbliższym sąsiedztwie powstającego budynku znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie,...

do góry