Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najbardziej chamski lekarz u którego byłam. wątek zamknięty To co mnie spotkało na wizycie jest nie do pojęcia. Lekarz któremu chyba się...
~MONIKA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Dr Kossowski Swissmed Gdynia wątek zamknięty Nie mogę podzielić opinii innych o agrsywności. Raczej uprzejmy, pogodny....
~marmi
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

leczenie chrapania falami radiowymi w Gdyni wątek zamknięty Chrapałem od wielu lat. Od 2 lat doszły jeszcze bezdechy. Byłem zmęczony, w...
~Jan Byczkowski
12

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Poprawa Migdłów wątek zamknięty W kliniec poddałam się zabiegowi kryptolizy migdałków falami radiowymi gdyż...
~Joanna B
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Dr D. Wieczorek i pani z rejestracji wątek zamknięty Nie podzielam negatywnych opinii o obsłudze w rejestracji. Moje pierwsze...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

Jakaś kpina i żenada wątek zamknięty Nie dość, że ceny z kosmosu - za wymaz z gardła z antybiogramem zapłaciłam...
~A.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Personel w rejestracji do wymiany ! wątek zamknięty Panie, które pracują w recepcji są bardzo niegrzeczne wręcz chamskie w...
~Joanna Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

Profesjonalne podejđcie do pacjeta wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona mila obsluga, b.dobrzy lekarze gdyby nie ta...
~Pani
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

swissmed w Gdyni polecam ! wątek zamknięty Bardzo polecam przychodnię Swissmed w Gdyni. Miałam tam pobieraną krew -...
~Aga K
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Obsługa wątek zamknięty Panie w recepcji nie raczą nawet odebrać telefonu, po godzinie pani...
~Judyta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Jeden wielki bałagan wątek zamknięty Jedna wielka żenada. Mając potwierdzenie o wizycie , nie być przyjętym, bo w...
~anonim
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

polecam wątek zamknięty Bardzo polecam laryngologa, dr Wieczorek. Fantastyczna! Miałem przez kilku...
~Adam Lesny
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

Niezbyt mila obsluga w rejestracji wątek zamknięty Oraz czas oczekiwania na wizyte dlugi,ceny wysokie,dlugosc kwizyty czesto nie...
~Nataly
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

Konchoplastyka nosa. Dr Wieczorek. Polecam wątek zamknięty Od czasu szkoły podstawowej miałem problemy z oddychaniem, po prostu bez...
~Łukasz Cz.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

nie przyjeli mnie na badania???? wątek zamknięty przyjechalem z zagr. chcialem zrobic tanio rtg i zaplacic. nie przyjeto mnie...
~Marian
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 maja 2012

Dr Kossowski wątek zamknięty Systematycznie leczę się u Dr Kossowskiego, ZA KAŻDYM RAZEM jest...
~Wioleta
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Polecam! wątek zamknięty Skorzystałam z zabiegu koncho-plastyki i po prostu rewelacja, mogę teraz...
~JW
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Dr Hadrian -super wątek zamknięty Polecam wszystkim Panią Doktor. Trafiłam do niej przez przypadek z...
~daga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

mb - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałam z usług SwissMedu i to z uwagi na szybki czas...
~mb
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Super lekarz. Super metoda wątek zamknięty Wszystkim mającym kłopot z oddychaniem ze wzgledu na przerost małżowin...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

postów

41

wątków

do góry