2 kobiety, 1 mężczyzna chętnie zaproszą drugiego mężczyznę na wspólną imprezę sylwestrową.
Mamy zarezerwowane 4 miejsca na Galeonie Dragon, przycumowanym przy Skwerze Kościuszki w Gdyni :-)

Miejsce sprawdzone przychodzą tam ludzie w różnym wieku (od młodzieży po ludzi całkiem dojrzałych), atmosfera fajna (stroje od wieczorowych po całkiem luźne), jedzenie ok, super lokalizacja.

Przedstawienie sytuacji:
Piszący te słowa jest gdynianinem (lat 40), na sylwestra odwiedza go kuzynka z koleżanką (lat ok. 37). Byłoby świetnie, gdyby przyłączył się pan, chcący dotrzymać w ten wieczór towarzystwa kuzynce. Jest ona osobą nieprzeciętnie wesołą i sympatyczną. Ma sporą, acz nie ekstremalną nadwagę (szukamy mężczyzny, któremu to nie przeszkadza), ładną buzię. Pracuje jako urzędniczka, ale ma wyjątkowo ciekawą pracę, zwykle w terenie. Obie panie przyjeżdżają spoza Trójmiasta mieszkają ok. 600 km stąd.
Liczymy na fajną imprezę sylwestrową.

Koszt imprezy: około 120 140 zł na osobę, z alkoholem (40 zł za wjazd, jedzenie i alkohol wg standardowych cen z karty). Planuję, by kobiety raczej nie płaciły.

Dobrze by było, gdyby nasz kompan miał chęć spędzić jakąś część imprezy na parkiecie kuzynka byłaby szczęśliwa. Fajnie, jakby nie był abstynentem ja jakoś ostatnio kompletnie nie mam ochoty na alkohol, a dziewczyny się odgrażają, że chcą poszaleć ;-) więc bez butli czegoś naprawdę mocnego pewnie się nie obejdzie.

Między Świętami, a sylwestrem zatrzymujemy się w Jastrzębiej Górze (45 minut od Gdyni). Będziemy zaglądać do Trójmiasta więc będzie możliwość by się poznać przed imprezą. Można też wpaść do nas, na spacer nad otwartym morzem, na przykład.

Kuzynka jest dość nieśmiała w kwestii nawiązywania kontaktów przez internet (w innych dość rezolutna). Prosiła bym się zajął rekrutacją czwartego członka załogi. Upoważniła mnie do wysłania zainteresowanym jej zdjęcia (strasznie na nim zamaskowana ;-)).

Podaję również maila bezpośrednio do niej, dla tych, którzy wolą ominąć moje pośrednictwo.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

ja: luksylw@wp.pl
Monika: monisylw@wp.pl