Widok

Szach mat produkcja

Jakieś opinie o tej firmie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukaj sobie - jak Ci się tak chce pracować jak "wysilić" przy kompie to pogratulować kreatywności
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
http://forum.trojmiasto.pl/?act=search&ss=szach-mat&sort=1&c=1&k=33
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wpisz w Google słowa Szach-Mat Gdańsk Praca opinie i wejdź np. na jeden z pierwszych linków pt. gowork/szach-mat lub na wątek dot. tej firmy na tym forum...nie mów tylko, że nie masz dostępu do neta i nie kojarzysz co to Wujek Google jest, ok ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mądralińscy,potrafię korzystać z wujka google,chodzi mi o świeże opinie dotyczące tej firmy,a nie sprzed kilku miesięcy,czy lat.Ale widzę typowa cebulandia,nic nowego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wydaje ci się, że w międzyczasie przyleciała dobra wróżka i odczarowała firmę ze złego uroku, rzuconego przez złą czarownicę ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

potrafię korzystać z wujka google

Jestem pewien, że nie potrafisz.
Cyt."chodzi mi o świeże opinie dotyczące tej firmy,a nie sprzed kilku miesięcy,czy lat", koniec cytatu.
Gdybyś potrafił, to wiedziałbyś, że wujek google posiada coś, co się nazywa "NARZĘDZIA WYSZUKIWANIA", a w nich opcje wyboru okresu, np ostatni miesiąc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Ile za sprzątanie? (55 odpowiedzi)

Wiem, że taki watek się pojawiał kilka razy, ale dość dawno. Chciałbym wiedzieć, ile zapłacić za...

Praca w biedronce skierowania na badania (11 odpowiedzi)

Witam zostałam przyjęta do sklepu biedronka i dostałam skierowania na badania lekarskie do celów...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry