Widok

Szafa do pokoju dziecięcego

Potrzebuję szafy do pokoiku dziecięcego (dziewczynka 7 lat). Biurko, krzesełko już mam, teraz szukam jakiejś szafy, gdzie na dole będzie miejsce na zabawki - jakieś szuflady czy miejsce na koszyki. Czy jakis sklep/komis ma coś takiego? Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spróbuj moze szfe na wymiar? mozesz sobie przeciez w srodku zazyczyc niskie poleczki, szufladki i wieszaczki dla córki? ja mam szafe z indeco wybrzeze doslownie najtansza wersje i jest ok, niczym sie nie rozni od tych drogich, ladne drewno, latwo sie czysci. sprawdz sobie, pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jej chyba bardziej chodzi o coś używanego, za symboliczną złotówkę lub za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już sobie poradziłam dzięki : zamówiłam właśnie z indeco wybrzeże całą białą szafę, tak się przekonałam, że przecież kiedyś córa będzie starsza i lepiej coś uniwersalnego wziać. i wcale dużo nie zapłaciłam jak za dwudrzwiową szafę. pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

drzwi wewnętrzne. białe? (46 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

do góry