Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niezmiennie wracamy bo naprawdę warto wątek zamknięty Jedna z niewielu restauracji w Trójmieście z tak rewelacyjnym widokiem,...
~sąsiadka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Rodzinna kolacja wątek zamknięty Małe może być wielkie, taka myśl przyświeca nam po wizycie w Szafarni 10....
~Witkos
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

Poezja smaku wątek zamknięty Szafarnia to miejsce wyjątkowe, wspaniałe wnętrze, wyjątkowa obsługa, smaki...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 września 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo smacznie i duży plus za dania kuchni regionalnej w kreatywnym wydaniu....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Mila obsluga wątek zamknięty Szef kuchni zamiast wymyślać efektowne nazwy potraw powinien po prostu...
~Mirek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

Świeża i pyszna restauracja z kucharzami z pasją wątek zamknięty Widać, że kucharze kochają to co robią, te dania nie tylko dobrze smakują...
~Rybka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

Świetna restauracja. Na randkę i rodzinny obiad :) wątek zamknięty Co tu dużo mówić, restauracja spełniła moje kulinarne jak i wizualne...
~Zośka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

Rozkosz dla podniebienia :) wątek zamknięty Gorąco polecam restaurację. Obsługa świetna a dania jeszcze lepsze. mówiąc...
~Wiola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Rewelacja! wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta w tej restauracji pozostawiła niezapomniane wspomnienia!...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Aga - opinia wątek zamknięty Przepyszne jedzenie i super obsługa ;)
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Wyśmienite jedzenie, świetne widoki wątek zamknięty Jedzenie na wysokim poziomie w wyjątkowo pięknej aranżacji starego miasta....
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

Pycha! wątek zamknięty Byłam z narzeczonym na obiedzie. Bardzo smaczne dania główne i przepyszne...
~Selena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

Młoda kadra a smaki jak u mamy! wątek zamknięty Szanowni Państwo comber jagnięcy jako danie główne, a deser bezowy jako...
~Kris
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2015

Nowocześnie, elegancko ale jedzenie tylko poprawne wątek zamknięty Restauracja urządzona nowocześnie,wygodna, bardzo dobrze zlokalizowana, z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Byłem z przyjaciółmi na kolacji, bardzo miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre,...
~Jarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Rewelacja! wątek zamknięty Byłem tam raz i doznałem kulinarnego olśnienia, menu niebanalne, wszystko...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

ok wątek zamknięty Byłam dwa razy, i w sumie zamówiłam dwa razy to samo, rybkę na risotto...
~ap-ch
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

FENOMEN KULINARNY wątek zamknięty Wspaniała kuchnia i Szef który tym kierował jest dla mnie fenomenem ,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry