Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata - ocena Foliowe balony to jest jakiś majstersztyk cena super a balon od września 2022...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 lutego 2024

Anna P - opinia Najlepszy sklep imprezowy w jakim kiedykolwiek byłam. Serdecznie polecam!
~Anna P
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Adaś - opinia świetnie!!! Od las korzystam z waszych usług. Polecam serdecznie wszystkim,...
~Adaś
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 października 2022

Klient - opinia wątek zamknięty Najlepszy sklep z balonami w trójmieście. Byłem w kilku, wiem co mówię :)...
~Klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

M. - opinia wątek zamknięty Super wytrzymałe balony z helem. Szybka i bezproblemowa dostawa prosto pod...
~M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 grudnia 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Zamówiliśmy balony na nasz ślub. Cudowna dekoracja, która była z nami nawet...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Najlepsze balony z helem w Gdyni. Wytrzymują bardzo długo, obsługa na...
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Najlepszy sklep z Balonami w całym Trójmieście!
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 września 2020

toxicfaker - opinia wątek zamknięty Piękny sklep, w którym odnajduje wszystko do moich filmów.
~toxicfaker
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

Damian - opinia wątek zamknięty Dokładnie to czego szukałem. Miła i przystojna obsługa ;)
~Damian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

Najlepszy sklep z dekoracjami i balonami! wątek zamknięty Świetny wybór produktów w dobrej cenie, balony długo się utrzymują i są...
~Adrian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

Super wątek zamknięty Serdecznie polecam każdemu! :)
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Wypasiony sklep :D wątek zamknięty Balony z helem latają nawet miesiąc czasu!
~Dawidov
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Zajefajne miejsce! wątek zamknięty Bym tam regularnie i za każdym razem znajduję coś ciekawego - super upominki...
~Krzysztof Lider
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Świetnie! wątek zamknięty Znalazłem prezent nie mając pomysłu co niestety często mi się zdarza ale na...
~Banan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

szczerze polecam wątek zamknięty duży asortyment, spoko ceny, ogólnie fajny pomysł, na bank jeszcze kiedyś coś...
~Kozłowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Polecam! wątek zamknięty Szeroka gama gadżetów i te balony z helem :) super! Polecam wszystkim!!
~Zielony maslak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Balony z heleM wątek zamknięty Balony z helem super się sprawdziły na urodzinach synka :) Wszyscy mega...
~adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

polecam! wątek zamknięty Super obsługa i w końcu kupiłam balony z helem na swoją imprezę których...
~Pinka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Na każdą okazje wątek zamknięty Na każdą okazję coś się tam znajdzie! Szukałem na urodziny znajomego czegoś...
~Prezentowicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry