Widok

Szansa na nic!!!

Byłam z rodziną w Karczmie u Jakuba niespełna rok temu było okropnie, a mianowicie jedzenie śmierdziało, kuzynce nie śmierdziało a i tak miała noc z głowy po żurku.Minęło trochę czasu i pomyśleliśmy że damy szansę tej restauracji niestety niedzielny obiad tylko dzieci zjadły, polędwiczki okazały się schabem, a devolay śmierdział. Uważam, że przy takich cenach obiad powinien być chociaż świeży. Wciąż robią z klienta wariata, zdecydowanie nie polecam!!!
Moja ocena
Restauracja u Jakuba kategoria: Restauracje
obsługa: 4
 
menu: 4
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam Pani Alicjo!!!
Wydaje Nam się że pomyliła Pani lokal bo od kiedy pamiętamy nigdy nie mieliśmy skarg na jedzenie,co więcej mamy ogromną ilość stałych klientów którzy uważają że nigdy nie spożywali lepszych i świeższych dań bo jak twierdzą "To się czuje"zwłaszcza że obowiązkiem obsługi jest zawsze pytanie o to czy danie smakowało.
Tym bardziej jest nam przykro iż wiedząc że do dań używamy wyłącznie świeżych produktów (w szczególności uczuleni jesteśmy na dostawców i dokładne sprawdzanie jakości i świeżości mięsa które dostarczają) musimy odpowiadać na takie maile.Aby nasza jakość była coraz lepsza pokusiliśmy się nawet o ryby bałtyckie z kutra które sami przywozimy z przystani aby nasz gość zawsze był zadowolony.Nie wierzymy więc że sytuacja o której Pani pisze miała miejsce ponieważ wiemy jak przygotowywane są w Naszej restauracji posiłki.
Nie zależy nam aby nasi goście odwiedzali nas tylko raz więc podstawą dla nas jest świeżość dań.Samo to że do dań używamy wyłącznie świeżych ziół a takie "przyprawy" jak maggi do rosołu zastępujemy świeżym lubczykiem.Nasz lokal prezentuje wysoki poziom i na takich gości również czekamy, aby zaskoczyć ich smakiem np:do przygotowania rosołu zamawiamy wiejskie kury od gospodarzy zeby jego smak był bardziej wyrazisty.Więc tak jak pisałem na wstępie coś tu nie gra? Czy aby była Pani naszym gościem,czy może któraś z konkurencyjnych knajp poniżyła się do tak słabych rozwiązań aby zaszkodzić innej?
Nasi goście muszą wiedzieć że każde danie które u nas zamawiają jest przygotowywane od podstaw i nie jest mrożone dlatego czas oczekiwania na "świeży" posiłek to ponad 30 minut.
Z całym szacunkiem ale tytuł Pani maila "Szansa na nic !!!" to typowe pod konkurencję.

Restauracja "U Jakuba"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak widzę szef się ostro tłumaczy.... Jak dla mnie to ta Pani napisała prawdę sama sie o tym przekonałam....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry