Widok

Szare czworaki na Złotej

Prośba do milej Pani blondynki w dlugich wlosach.
Proszę swoje Yorki (szczury) nie wyprowadzać pod płoty domków.
Piszę na forum bo zwrócenie uwagi tej Pani nie skutkuje.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
Nie kumam - po co ta złośliwość? Yorki to psy, jak się komuś nie podobają nie musi ich mieć. "Szarych czworaków" nie skomentuję - bo w sumie to już nudne.
A zamiast lania żółci na forum proponuję odwet w stylu Adama Miauczyńskiego (vide "Dzień świra").
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
No ja tez nie rozumiem czy tak ciezko posprzatac po swoich pieskach ? Skotoro nie ma Pani problemu z odchodami swoich zwierzat to moze niech sie zalatwiaja na Pani trwniku i nie ma sprawy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pisanie na forum na pewno pomoże...
Nie mogę się nadziwić skąd w ludziach z Banina tyle niechęci do innych...
Pozdrawiam sąsiadów z szarych czworaków ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
tez mieszkam na tej ulicy i wiem ,że kilka osób posiada Yorki.
Yorki to pikuś bo bobka zrobi ja pod płotem często miny przeciwpancerne znajduję i są to prezenty od większych piesków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
w tytule powinny być chyba czworonogi a nie czworaki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
yorki jorki to sZczury które uprzykrzają życie sąsiadów, ryczą nawet na muchy ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Prośba merytorycznie zasadna. A tak poza tym to życzę miłego kiszenia się w domku za płotkiem. Czworaczek w oczko kole ? :-) Jak miło :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry