Widok

Szatan - opinia

nie polecam. Spędziłem tam 10 dni i bardzo źle oceniam cały tam pobyt. Na miejsce czekałem ponad miesiąc, a byłem tam na detoksie od opiatów. Cały oddział młodzieżowy straszy komuną, a pacjent jest traktowany przez lekarzy i pielęgniarki jako zbędny element otoczenia. Leki źle dobrane.
Moja ocena
obsługa: 2
 
jakość usług: 3
 
wyposażenie: 3
 
czas oczekiwania: 3
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

brat pacjenta - opinia

nie polecam. mój brat został tam skierowany przez oddział ratunkowy z bólem głowy, a potem na siłem przetrzymywany wbrew jego woli.niechcieli go wypuscic a jak dalej nalegalismy to złozyli do śądu rodzinnego wniosek o sądowne przymusowe leczenie kłamiac i argumentujac ze zagraza zyciu swojemu i innych osób oraz niszczy mienie. same kłamstwa.nie polecam ,ciężko się co się dzieje z pacjentem bo ręka ręke myje. Skarga na doktor do dyrektora tez nie przyniosła skutku, inni pacjenci skarżą si na personel.jak zobaczyłem jak pacjentowi podali w kubku kompot do obiadu jak był on brudny to myślałem ze zwymiotuje, załuję ze nie zrobiłem zdjęcia. chodzą takie opinie o szpitalu łatwo się do niego dostać gorzej wydostać. Jak macie tam pacjenta to się nim zainteresujcie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry