Widok

Szczerze nie polecam usług tej przychodni.

Najgorsza przychodnia w Gdańsku. Rejestracja telefoniczna niemalże nie działa, a w przypadku rejestracji osobistej kontakt z paniami pielęgniarkami nie należy do przyjemnych. Udzielają informacji zdawkowych,niechętnie, jakby za karę tam pracowały, ale na pogaduszki między sobą mają czas. Przychodnia nie posiada laboratorium, ma umowę z BRUSS, a tam niestety, trzeba dopłacać 5 zł do podstawowych usług, np. morfologię dla dzieci!!!!! Jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi, to jest również poniżej krytyki. Można liczyć na jedną wizytę patronażową położnej, która i tak nic dobrego nie wnosi, nie dokumentuje dlatego też nic w książeczce zdrowia dziecka. Na fachową radę od pielęgniarki w poradni dziecka również nie można liczyć, a waga waży z dokładnością tylko do jednego miejsca po przecinku, podczas gdy dla oceny przybierania na wadze u noworodka czy niemowlęcia ważny jest każdy gram. Uważam, że człowiek, który pracuje i płaci wysokie składki zdrowotne, zasługuje na lepszą opiekę zdrowotną. Niestety, w tej przychodni nie mogłam na to liczyć i dlatego z niej zrezygnowałam.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do poradnii dziecka to nie zgadzam się z tą opinią,ta osoba napisała nieprawdę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry