Widok

Szklanka na drogach osiedlowych

Czy ktoś z Was alarmował w Gminie , że drogi są śliskie jak ch.... i jest sam lód. Ja dzwoniłam i Pani powiedziała mi, że nie mają pieniędzy na posypanie i interesuje ich tylko główna droga. Kpina jakaś?
Wczoraj widziałam jak ktoś rozłożył się na lampie w Bojanie.

Czyżby Pan Kalkowski dostał się do władzy i ma to gdzieś.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mają pieniędzy? to jakaś kpina chyba. Jakby śnieg walił dzień w dzień całą zime to by pieniędzy mogli nie mieć. A tutaj trochę popadało i nawet na posypanie tej szklanki piachem nie mają. Odkąd wpompowano kasę w płyty i drogi asfaltowe, drogi gruntowe są w opłakanym stanie. Już nie będe przypominał ile czekaliśmy na ostatnie równanie drogi. Która była jak ser szwajcarski
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pierwszym zjeździe z górki od Gdyni samochód po prostu się zsuwa, nawet przy prędkości do 20km/godz..Dobrze, że ruch tam jest minimalny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałbym również wystosować taką małą prośbę/apel do kierowców.
Jak jest taka szklanka to przepuszczajcie tych jadących pod górkę. Łatwo się stoczyć w dół,ale jak się ktoś zatrzyma na takiej ślizgawie jadąc pod górkę, to już kaplica trzeba cofać auto na dół,aby się rozpędzić.
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś rano ok. 8.40 jechałam Na Dambnik. Zza zakrętu, z górki, z lasku (okolice kurników) wyjechała ciężarówka z pomarańczową skrzynią i pedziła sobie po tej szklance. Uciekając na pobocze wjechałam w usypany pagórek i słup. Samochód sie przechylił i mało nie przewrócił. Kierowca ciężarówki uciekł a ja zostałam z rozwalonym zderzakiem, lampą i nadkolem do lakierowania.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tym bardziej apeluje do Was o możliwie jak największe parcie na Gmine jak więcej ludzi będzie coś robić a nie tylko gadać to zobaczą, że nie jest łatwo. W Gminie jest telefon, są maile i Facebook oraz forum - warto utrzeć nos tym, którzy myślą, że siedzą i pierdzą w stołki. A ze stołka czasami można spaść.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciężarówka i kierowca łatwy do zlokalizowamia bo, to tubylec. Kwestia winy i odpowiedzialności
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko jak to udowdnic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
święta racja,ku...,ku...radni,którzy obiecali nam drogi,powinni wziąć łopatę i zrównać nam ten ser szwajcarski....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiki
pan Kalkowski dostał zdaje się podwyżkę, więc kasy na sypanie dróg nie będzie.
Tak więc każdy ma to na co zasłużył.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zainstalować kamerę i nie ma problemu. szczególnie na takich drogach gdzie jest wąsko i niebezpiecznie o otarcie łatwo. Nauczony doświadczeniem zainstalowałem takie cudo. Działa również na postoju a na parkingach często czekają na nas niespodzianki. Miałem kilka urwane lusterko wgniecenie z urwaną listwą na drzwiach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no taaak dostał podwyżkę,to więcej pieniążków ma.....a wy szaraczki,o co kaman....sami głosowaliście na niego to macie.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Co tam deweloper knuje (13 odpowiedzi)

Czy ktoś zna zakres zmian w Warunkach Zabudowy o jakie wnioskuje deweloper stawiający bliźniaki...

Różaniec o pokój na świecie (5 odpowiedzi)

Dziś o 16:00 tj.16.02 kontynenty połączą się w modlitwie o pokój na świecie i ustanie przemocy,...

do góry