Widok

Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni - ul.Cylkowskiego

Redłowo Temat dostępny też na forum:
Tego roku stanęliśmy przed wyborem szkoły dla dziecka, a z racji tego, że przeprowadziliśmy się na Redłowo padło na szkołę w tej okolicy. Czy któraś z mam ma swoje dziecko w tej szkole? Czy jest zadowolona? Czy szkoła jest bezpieczna? Podobno szkoła również jest otwarta na integrację i uczęszczają do niej dzieci z pewnym stopniem niepełnosprawności. Jak rozkładane są zajęcia?

Szkoła w rankingach mocno spadła od 2006 roku, nie wiem co jest powodem :/

Chciałabym poznać opinie. Dziękuję z góry.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Naprawdę nikt nie ma tam dziecka? :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, ja nie w sprawie wątku a ewentualnego zapoznania dzieci. My również jesteśmy nowymi mieszkankami Redłowa i szukam koleżanek, kolegów dla mojej córki (1 klasa).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja mieszkam od lata w Altusie. Syn pójdzie na 99% do szkoły nr 34 i równiez chciałam poznać kogoś, kto ma dziecko w tej samej szkole. Syn pójdzie teraz do II klasy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
czy ta szkola miesci sie aby napewno w orlowie ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła mieści sie na płycie redłowskiej. jest małą szkołą jednozmianową co bardzo ważne - dzieci nie wracaja do domu wieczorem zwłaszcza ważne w zimie. Wożna zna bodajże kazdego z rodziców i nie ma mowy aby obcy człowiek pozostał niezauważony. Czasem i ona musi wyjśc z dyżurki bo ma inne przeciez obowiazki i wtedy zanjduja sie tacy co to taką sytuacje obracają w brak nadzoru. Moja córka chodzi do niej od zerówki . Wicedyrektor zna prawie wszystkie dzieci po imieniu - nie ma anonimowości i jest naprawde rodzinna atmosfera. Chyba wazniejsze to niż problem, na którym pietrze dziecko sie uczy. Widze żę ludzie coraz bardziej sie starają żeby budynek był zadbany ale nie oszukujmy się - to nie szkoła prywatna albo faworyzawana 'osiemnastka" zeby kasa lała sie jak z kranu i starczyło na wszystko. My rodzice nie jestesmy obojetni i pomagamy jak mozemy bo czujemy sie w obowiazku pomóc a nie liczymy na UM. Najlepiej samemu sie przekonac - w końcu to nie koniec swiata...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 16
Moja córka chodzi do "faworyzowanej" 18-tki i nie widzę, żeby " kasa lała się jak z kranu". Szkoła jest prowadzona przez osobę z powołaniem, rodzice bardzo się starają i atmosfera jest również rodzinna. Dyrektor rozmawia z dziecmi na przerwach, wszystkie panie są przesympatyczne. Są ciekawe kółka, opłacane ze składek klasowych. Dzieci chodzą na zmiany, ale warto. Dobry poziom, dobra atmosfera, dobre warunki. Czego chcieć więcej dla dziecka.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie zgadzam się z opinią. Zajęcia dodatkowe w tej szkole to iluzja - kiedyś było lepienie z gliny, ale zostało odwołane. Była tez zumba, ale nauczycielowi szkoła robiła takie problemy - np. mimo opłacenia sali kazali ćwiczyć dzieciom na korytarzu w czasie przerwy (sick!) nie zważając na bezpieczeństwo i nieodpowiednią posadzkę. Nauczycielka się zawinęła i powiedziała, że w żadnej szkole takich problemów nie miała jak w 34. Dzieciaki kończą lekcje późno. Było jeszcze kółko historyczne, z którego nie mogli skorzystać, ponieważ mieli w tym czasie lekcje. Moja córka jest w V klasie i chodzi tam tylko dlatego, że może wracać sama do domu. Zajęcia dodatkowe opłacamy prywatnie i wozimy ją na własną rękę.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jeśli chodzi o późne kończenie lekcji to rodzice sami są sobie winni, bo mieli wybór ,żeby klasy 7 i 8 uczyły się w szkole 53 na Hallera. Ja swoją córkę przeniosłam już tam od 4 klasy. Szkoła 1 zmianowa i żaden uczeń zwłaszcza ten młodszy nie wraca o zmroku. Łatwo później narzekać ze dzieciaki są zmęczone, bo wracają po nocy. To rodzice podejmują decyzje , ale dzieci na tym czasem tracą.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cały trójkącik, wianuszek nieformalny
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobry poziom... Nic tylko od malego wyscig szczurow i niespelnione ambicje rodzicow
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieci nie wracają do domu wieczorem??? Chyba Pani żartuje. Syn kończy zajęcia o 16:00, a zaczyna o 8:00. Ta szkoła to porażka. Zero zajęć dodatkowych, nie licząc angielskiego prywatnie. Ciągłe nieobecności nauczycieli - a to z powodu wyjazdu, a to z powodu choroby.
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie, ona jest w Redłowie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, moje dziecko uczęszcza do tej szkoły już 5 rok. Jeżeli myślę o SP 34, to od razu "widzę" pana Dyrektora, a właściwie zastępcę. To wspaniały pedagog. W stosunku do uczniów jest stanowczy, konsekwentny a przy tym przyjacielski, ciepły i wyrozumiały. Dzieci darzą go zaufaniem, a jego drzwi do gabinetu praktycznie stoją otworem dla wszystkich. Jeżeli borykam się np. z jakimś problemem wychowawczym, to jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby pan Dyrektor nie miał dla mnie czasu. Bardzo pozytywna postać :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 52
Poza byciem rozmownym i pozytywnym dostrzega Pani jeszcze jakieś zalety Pana Wicedyrektora? Np. staranie się o zajęcia dodatkowe dla dzieci? zorganizowanie transportu przy wysyłaniu dzieci na konkursy do Gdańska? umożliwienie wypożyczenia sali w celu organizacji zajęć dodatkowych?

A może tylko bycie pozytywnym Pani wystarcza?
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 5
http://gdynia.pl/co-nowego,2774/katolicka-szkola-podstawowa-w-nowej-siedzibie,500474

Najlepsza alternatywa dla Płyty Redłowskiej wyrwania sie z szkoły układów 34
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 10

Każda tylko nie Katolicka!!!!!!!!!!!!!!!! przez 3 lata wierszyki i piosenki tylko o Jezusku. Wiem , byłam dałam nogę......szkoda,że nie wcześniej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 26
Serdeczne gratulacje dla grona pedagogicznego za wysmienite wyniki w konkursie NAUCZYCIEL NA MEDAL -
Dziennika Bałtyckiego
W glosowaniu nasi pedagodzy otrzymali:
Jaśnie nam panujący dyrektor - 4 głosy
Koleżanka MP - 4 glosy
Koleżanka RZ - 11 głosów

Serdeczne gratulacje. Jesteśmy z Wami. Tak dalej i zapraszamy na zajecia poza szkołą.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dlaczego mój post odnośnie szkoły 34 został skasowany? Komuś się nie spodobał??? Niewygodne posty są usuwane?
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Margaretko
Nie tylko Twój post jest usunięty, z ostatnich kilku tygodni usunęli chyba z 20 różnych postów.
Szkoda słów.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzień dobry. Chciałabym nieco odświeżyć wątek i powielić pytania mamy, która go założyła kilka lat temu. Stoimy przed wyborem szkoły i chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej niż to co jestem w stanie wyczytać na stronie szkoły. Interesuje mnie jak czują się w niej dzieci, czy nauczyciele są przyjaźni, jak jest z bezpieczeństwem, czy system nauki jest jednozmianowy, czy obiady są treściwe i zdrowe, jaki jest poziom nauczania, jak funkcjonuje świetlica - czy dzieci mają dobrą opiekę po lekcjach. Tak naprawdę wszelkie informacje będą przydatne. Także jeśli ktoś chciałby się wypowiedzieć to będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje dot. szkoły, nauczycieli. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Podłączam się pod pytanie. Stoję przed wyborem: SP 34 (rejon), sp 53, 8, 23 czy 18?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Odpuść sobie 34
Zakompleksiony dyrektorek z wianuszkiem zadufanych pań dbajacych o swoją pozycje.
Zwróć uwagę jak z roku na rok kurczy sie ilość klas, ludzie juz sie poznali .
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też kiedyś stalam przed takim wyborem. Wybralam 34, dzis juz jestem 2 lata po zmianie szkoly i rozwój dzieciaka bez porównania.
Odpuść sobie 34
Zakompleksiony dyrektorek z wianuszkiem zadufanych pań dbajacych o swoją pozycje.
Zwróć uwagę jak z roku na rok kurczy sie ilość klas, ludzie juz sie poznali .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiosny Ludów, do jakiej szkoły przeniosłaś dziecko?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Integracja zaniedbana
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry