Widok

Szkoła Przyjazna Dzieciom

Wybór tej szkoły to była super decyzja. Moje dzieci biegną do niej w podskokach. Szeroka paleta zajęć dodatkowych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie (ja muszę przystopowywać moją córkę bo wszystko ją ciekawi :)). Personel jest wspaniały. Zarówno Pan Dyrektor jak i Pani Dyrektor znają dzieci i mają z nimi fantastyczny kontakt. Nauczyciele podchodzą do dzieci z pasją, co daje dużo lepsze efekty w rozwoju dziecka niż beznamiętne "kucie". Pani Intendentka na temat każdego dziecka ma coś miłego do powiedzenia. Panie Szatniarki przemiłe. Panie czuwające nad tym kto wchodzi, kto wychodzi, kto gdzie ma zajęcia i całą masą innych spraw są bardzo pogodne i życzliwe. Panie sprzątające szkołę przemiłe. W tej szkole ludzie po prostu się szanują i uczą tego dzieciaki. Polecam gorąco!!!
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Te opinie są tak przesłodzone, że aż mało prawdopodobne. Ktoś kto to czyta powinien się nad tym faktem zastanowić!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie wiem dlaczego takie słodzenie ? Czy te posty piszą osoby z grona pedagogicznego ? Dla mnie ta szkoła jest słaba i żałuje , że dziecko zapisałam do tej placówki.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
Może warto przenieść dziecko do innej szkoły. Po co się męczyć?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry