Widok

Szkoła Sokrates - proszę o opinie!!

Nauka Temat dostępny też na forum:
Czy może ktoś coś wie jak w tej szkole? Nie mogę znaleźć żadnych opinii.dziękuję


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podbijam. Również szukam opinii na temat tej placówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wierzą że nie chodzą tam żadne dzieci ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jednak ktoś coś wie?


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy z tą szkołą jest coś nie tak że nie ma nigdzie opinii?


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny naprawdę nie macie zadnych informacji ? :(


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halo?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co chciałabyś wiedzieć? Moje dziecko tam chodzi już drugi rok. Jestem bardzo zadowolona. Super warunki, od roku działa nowiutka sala gimnastyczna i spore boisko. Atmosfera domowa. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Generalnie warunki lokalowe znam i faktycznie jest super ale chodzi mi bardziej o nauczycieli podejście i czy faktycznie jest tak fajnie jak obiecuje Pani dyrektor no i czy faktycznie te zajęcia dodatkowe są takie fajne i czy w wakacje jest ta opieka na jeden miesiąc. Będę bardzo wdzięczna bo niestety mało opinii jest o tej szkole


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zajęcia dodatkowe fajne. Jest w czym przebierać. Mój syn szczególnie upodobał sobie wszelkie formy aktywności fizycznej (sala gimnastyczna daje pole do popisu), jest też robotyka, języki, zajęcia kulinarne, w starszych klasach szachy, aikido... Nie mogę się do końca wypowiedzieć o poziomie (moje dziecko jest w zerówce), ale raczej nauczyciele się starają. Jest dobry kontakt na linii nauczyciel-rodzic. W szkole organizowane są konkursy i co pewien czas jakieś występy (np. koncerty, spotkanie z pisarzami, teatrzyki...). Do której klasy posyłasz swoje dziecko? Rozmawiałam z mamą chłopca, który kończy 3 klasę i ona jest bardzo zadowolona ze szkoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W przedszkolu był miesiąc opieki zapewniony, nie wiem, jak to jest w szkole. Ogólnie jestem akurat temu przeciwna, bo dziecko powinno mieć też wakacje...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fajnie jak dziecko ma wakacje ale jak ma się dla niego opiekę :) np babcie. PS teraz wybieram dopiero zerowce ale myślę juz o całej szkole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jak dyrekcja traktuje nauczycieli? Zmienia ich co roku, czy stara się o dobrą kadrę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kadra nauczycielska od kilku lat jest ta sama. W lipcu organizowane są w ramach czesnego półkolonie. Bardzo fajna szkoła i nauczyciele.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
A jaki miesięczny koszt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dziecko chodziło tam przez 3 lata. Miało poważne problemy z osobami z klasy mimo tego ze bardzo latwo szuka przyjazni. Wychowawca i dyrektor nie poradni. Psychologa nie było. Jedynie pedagog szkolny potrafił zareagować. Poziom nauczania bardzo niski. Brak stołówki wiec obiady jedzone są w klasach
Nie polecam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry
Czy moglaby Pani napisac coś więcej?
Gdzie państwo poszli dalej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, nie polecam!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez nie polecam...kadra słaba i czesto wymieniana...
Nie ujmujac nic starszym paniom...bardzo duzo emerytek nauczycielek, ktorym juz sie niczego nie chce ;(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

I chyba maja antene 5g na dachu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bzury wypisujesz. Szkola calkiem fajna. Szukalam szkoly w tej okolicy i mialam do wyboru Oswiate lingwiste na malczewskiego o raz sokratesa. Koszty zblizone w obu szkolach. Kreatywniejsi sa w sokratesie ( mowie o podstawowce), poza tym plus to wlasna sala gimnastyczna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

to zobacz sobie na googlepams jak wyglada antena na ich dachu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

potrzebuję opini dr Tomasz Milczek, jacek sznurkowski, dagmara Mazurkiewicz- klasa. (19 odpowiedzi)

Proszę o opinie o tych lekarzach- nie wiem którego ginekologa położnika wybrać.

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

do góry