Widok

Szkoła godna polecenia

Chciałabym polecić OSK Jedynka wszystkim niezdecydowanym i tym, którzy być może stracili wiarę w swoje umiejętności w innej w szkole. Pan Jacek jest osobą niezwykle cierpliwą, kompetentną, spokojną, kulturalną - jednym słowem Instruktor idealny. Pan Jacek spokojnie tłumaczy to, co nie jest jasne, powtarza, rozrysowuje, daje czas na naukę. Bardzo wierzy w kursanta, czasem bardziej niż on sam. Potrafi podbudować człowieka i zmotywować do nauki.
Dodatkowo, należy zaznaczyć że Pan Jacek jest punktualny, co jest istotnym aspektem. Lekcje zaczynają się o umówionej godzinie i są w pełni przeznaczone na naukę.
Pan Jacek jest osobą bardzo miłą, kulturalną, z dużym poczuciem humoru, przychylną kursantowi.
Dzięki Panu Jackowi uwierzyłam w swoje umiejętności, nauczyłam się zdecydowanie więcej niż przez 30h w poprzedniej szkole nauki jazdy.
Tydzień temu zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem! Ten sukces zawdzięczam właśnie Panu Jackowi. Za wszystko bardzo dziękuję.
Polecam szkołę w 100%.
Moja ocena
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jedynka kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo proszę o kontakt do instruktora, ponieważ telefon oraz mail na jego stronie: http://www.oskjedynka.pl/ nie są osiągalne. Pozdrawiam serdecznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry