Widok

Szkoła i rodzice

Jest parking przy szkole ale nie trzeba zastawić całą Tuchomską bo oszołomy nie myślą .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
po co zakładasz nowy temat jak już taki istnieje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła w Baninie- wielkie otwarcie 28.10.2014, tak tak - co za niewypał, nauczyciele nic nie wiedzą, brak organizacji pracy, brak chodnika dla dzieci które chodzą pieszo, przejście przez jezdnię prosto na parking Biedronki ;) Świetnie!!! Absurd, nie wpuszczenie rodziców do środka, dzieci mają 5 LAT- chyba ktoś o tym zapomniał, że przeżywają tą przeprowadzkę, pierwszego dnia całe grono pedagogiczne czekało na dzieci nie wpuszczając rodziców- DRUGIEGO dnia pani sprzątaczka odstawiała dzieci do szatni- a co dalej z tymi dziećmi??? nikt tam na nich nie czekał, nie wiedziały gdzie mają iść!!!!! Ale ważne, że tak wielkie wydarzenie zostało wykonane przed wyborami ;D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
No tak brak organizacji w szkole to ewidentna wina naszych władz.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spokojnie, początki zawsze bywają trudne. Będzie dobrze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak do czasu dzieciaki biegaja jezdzą rowerami środkiem tuchomskiej ,no i oczywiście samochody po obu stronach ulicy zaparkowane bo gwiazdy mają zadaleko parking
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akuku nie dramatyzuj! Naprawdę dzieci świetnie sobie poradziły czas odciąć pępowię
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzieci sobie radzą gorzej z rodzicami
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://kartuzy.info/wiadomosc,zdjecie,114234,Banino-Szkola-marzen-uroczyscie-otwarta.html Szanowna dyrektorka zapomniała że te dzieci to nie małpki a szkoła co nie zoo wyjście z budynku w takim stroju to po prostu jakiś żart sama ubrana w szalik a dzieciaczki w strojach galowych.szkoda że dyrektorka z zachwytu nie wyszła w stroju bikini.Brak słów dyrektorka chyba powinna zacząć myśleć
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
Proponuję, żebyś przedstawiła to na najbliższym zebraniu w szkole, a nie anonimowo na forum
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to gratulacje bo ja chyba zle widze ale dyrektorka nie ma szalika :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tak zmieniając trochę wątek ... strasznie brzydka ta szkoła jak moja podstawówka budowana w PRL-u
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Aga, w moje poczucie estetyki także nie trafia. Ale jak słyszę zewsząd achy i ochy - jaka piękna, nowoczesna itd...to zastanawiam się czy to o ten blok w Baninie chodzi?

Oczywiście widzę też ogromą ilość plusów. Sam fakt że szkoła wreszcie jest - to już był ostatni dzwonek nomen omen i dzieci wreszcie odetchną.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale za to podoba się staremu ormowcowi. Trochę przypomina koszary :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
dobre,dobre....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. Proponuję powrót do starej szkoły, jeszcze tydzień i uduszone dzieci gotowe. Przy złej pogodzie dzieci nie wychodziły na boisko, ścisk był ogromny, przejście z klasy do klasy na przerwie było istnym wyczynem. Już nie wspomnę o wypadkach, które z powodu ciasnoty były codziennością. Jaka jest nowa szkoła najlepiej wiedzą dzieci i nauczyciele - porozmawiajcie ze swoimi pociechami. Oczywiście jeszcze organizacyjnie należy nad nią popracować, myślę że ci wszyscy aktywnie krytykujący rodzice będą mieli konstruktywne propozycje na najbliższej wywiadówce. Wszyscy mamy wspólny cel - lepsze warunki dla naszych dzieci.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
teraz juz wiem dlaczego moje dziecko ma taki kaszel
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://kartuzy.info/wiadomosc,zdjecie,114235,Banino-Szkola-marzen-uroczyscie-otwarta.html

Spójrzcie na to zdjecie, wyraźnie widać ze dzieci trzęsą się z zimna, co za kretynizm...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale bezmyślna pokazówka była:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dyrekcja dostała kapustę i kwiatka z fifutkiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Smutne to zdjęcie, pięcioletnie dzieci tula się, obejmuja, przytupuja z zimna. Było 8 stopni, a dzieciaki w galowych bluzeczkach, zarąbiście pedagogiczne.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

do góry