Widok

Szkoła nie powala na kolana

Jestem byłą absolwentką szkoły podstawowej jak i gimnazjum, moi synowie również. Szkoła jak i pedagodzy nie spełniają mich oczekiwań. Swoje dzieci przeniosłam do szkół prywatnych i nie żałuję. Niestety ZKPiG nie jest w stanie zaoferować takiego zaplecza naukowego jakie mają teraz. Niestety nauczyciele mają tendencję do szufladkowania uczniów! Zgadzam się z Szokowanym rodzicem! Pani Maciejka jest zbyt impulsywna i niestety nieobiektywna. Warto przyjrzeć się także innym szkołom a nie mieć dość płytkie pojęcie na temat TEJ szkoły. Pozdrawiam
Moja ocena
Szkoła Podstawowa nr 70 kategoria: Szkoły podstawowe
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 3
 
wyposażenie: 2
 
bezpieczeństwo: 3
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
coz. widocznie poziom intelektualny pani dzieci jest zbyt niski, aby mogly mieć zaszczyt nazwac się absolwentami tej szkoly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety podzielam opinię Carlitiy. Szkoła nie stawia na indywidualistów ukierunkowanych na inne dziedziny niż sport. Moje dzieci jakiś czas temu skończyły tę szkołę. córka jest inżynierem budownictwa lądowego a syn informatykiem programistą, mimo że nauczyciele ich zaszufladkowali i stawiali mizerne oceny nieadekwatne do ich możliwości. Nie starali im się pomóc aby mogły się rozwijać zgodnie ze swoimi preferencjami. Nie wiem na jakiej podstawie rodzice wystawiają tej szkole tak pochlebne noty. Ale cóż każdy ma prawo do własnych opinii.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no skoro szkoła wypuszcza 'BYŁYCH ABSOLWENTÓW' to faktycznie musi być kiepska...
zSzokowana mama obecnej uczennicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry