Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateusz - opinia Ukończyłem tą szkołę na kierunku masażysta i polecam wszystkim, którzy myślą...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 lipca 2023

Karolina - opinia Szkoła która ma jakieś przyciąganie. Bardzo pozytywny klimat i super ludzie....
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 23 sierpnia 2023

Mirek - opinia Jestem naprawdę milo zaskoczony nauką w tym miejscu. Bardzo polecam. Kadra...
~Mirek
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 9 sierpnia 2023

Łukasz - opinia Polecam, najlepsi nauczyciele super zajęcia praktyczne. Bardzo dobrze...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 10 lipca 2023

Bożena - opinia Szkoła jest super. Robię już 2 kurs. Jestem bardzo zadowolona, serdecznie...
~Bożena
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 6 czerwca 2023

Darek - opinia Studiuje się na uczelni, to złego słowa powiedzieć nie mogę. Jestem...
~Darek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2023

Izabela - opinia Wiedza konkretna, spory wybór kierunków a do tego przyjazna atmosfera. Polecam
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 marca 2023

Marta - opinia Wykładowcy na prawde wykwalifikowani. Przekazują swoją wiedzę z przyjemnością...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2023

Najlepsza szkoła w Trójmieście wątek zamknięty Polecam! Poziom nauczania bardzo wysoki, cudowni nauczyciele, rewelacyjna...
~Urszula
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 września 2018

Kamila - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła policealna w Trójmieście - próbowałam kilka ale dopiero...
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lipca 2019

Technik dentystyczny. wątek zamknięty Polecam szkołę, ciekawe zajęcia praktyczne i teoretyczne prowadzone przez...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

Dobra szkoła wątek zamknięty Szkoła policealna technik usług kosmetycznych bardzo dobra. Świetni...
~MM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

szkoła jest super wątek zamknięty Do Studium trafiłam przez przypadek (koleżanka mówiła że idzie na kurs...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

Pomimo starej daty poziom nauczania jest niezmiennie na bardzo dobrym poziomie wątek zamknięty Skończyłem Studium Informatyki w 2008 roku. Egzamin potwierdzające...
~Lucas
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry