Widok

Szpital wojewódzki

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jakich ginekologów polecacie pracujących w tym szpitalu?

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rina, przypomnij mi się na gg, w wolnej chwili dam Ci namiar na kogoś,, kto Ci ładnie coś na ten temat podpowie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno Zygmuntowicz jest bardzo dobry

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
aleksandra, a gdzie przyjmuje, masz jakieś namiary?

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
z tego co wiem to na pewno przyjmuje w luxmedzie
Lokalizacja: Gdańsk Al. Zwycięstwa 49




Informacje przedstawione w grafiku dotyczą najbliższych 14 dni.
Lp. Tytuł naukowy Specjalizacja Lekarz Lokalizacja Dzień Od Do
1 LEK. MED. GINEKOLOG
PIOTR ZYGMUNTOWICZ Gdańsk Al. Zwycięstwa 49 2007-06-15 15:00 17:00
2 LEK. MED. GINEKOLOG
PIOTR ZYGMUNTOWICZ Gdańsk Al. Zwycięstwa 49 2007-06-20 15:00 17:00
3 LEK. MED. GINEKOLOG
PIOTR ZYGMUNTOWICZ Gdańsk Al. Zwycięstwa 49 2007-06-27 15:00 17:00

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rina ja wiem kogo na 100% można odradzić. Dr Kwieciński! Od niego proponuję trzymac się jak najdalej.

Pozdrawiam
Ola

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zdecydowanie dr fiutowski, ma gabinet w sopocie i gdyni, prowadzil moja pierwsza ciaze (rodzilam w wojewodzkim) i teraz druga tez prowadzi, wizyta z usg kosztuje 90zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki laski:)

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fiutowski... niezłe nazwisko jak na wykonywany zawód ;-)))))
Robiłam u Niego kiedyś usg - przesympatyczny gość ;-)


Pozdrawiam
Ola

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rina a ja leczyłam sie u prawie wszytkich w Wojewódzkim i tylko Fiutowski jest godny polecenia

polecono mi Zygmuntoicza ale on tylko na kase leci a zamiats mnie zoperwac dopuscił do stanu gdzie groziło mi usuniecie jajnika

teraz z czystym sumieniem polecam lekarzy na klinicznej


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fiutowski ma też gabinet w gdańsku wprzychodni na aksamitnej-poleciła mi go koleżanka i jestem póki co (38tc) bardzo zadowolona. taki symaptyczny wujcio i do tego bardzo kompetentny. polecam

jaszczurka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam dr. Jankowskiego

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasz ciąże też prowadzi Fiutowski, gorąco polecam :)


image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam !! Ja dopiero dowiedziałam się że zostanę mamusią , ale postanowiłam od razu wybrać lekarza i szpital , więc bardzo proszę o informacje czy ten Fiutkowski pracuje w wojewódzkim?
[url=http://www.maluchy.pl]image[/url [url=https://achtedzieciaki.pl/artykul/10][img]http://s10.suwaczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracuje. Ale nazywa się Fiutowski, nie Fiutkowski. Prywatnie przyjmuje w Sopocie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jeszcze DR Tylickiego polecę
robiłam u niego pierwsze USG (prywatnie)
a w Wojewódzkim odbierał mój poród :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdańsku tez przyjmuje prywatnie dok Fiutowski tez go polecam
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do Zygmuntowicza to sie wczoraj dowiedzialam straszna rzecz. Koleznaki kuzynka podala go do sadu.I okazalo sie ze to juz 8sprawa przeciwko temu lekarzowi.
Miesiac temu odbierl jej porod, miala w karcie ciazy wskazanie do cc (on prowadzil jej ciaze) i na porodowce zazadal sobie 2000 tys zł za cc. Dziewczyna powiedziala ze nie zaplaci wiec z porodowki wyprosili jej meza a ona sie meczyla przez kilka godzin. urodzila 5kg dziecko (ledwo) ale niestety ja strasznie porozrywalo, po kilku godzinkach dostala drgawek i silnego krwotoku. Niestety musieli jej usunac cala macice. Niestety juz niebeda mogli miec dziecie przez zachlannosc tego lekarza.
radze uwazac na niego.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej bym nie mówiła ze to zachłanność (nie wiem oczywiście jak było w tym przypadku) ale oni maja fioła na punkcie liczby cesarskich cięć w szpitalu. Wszystko ok jeżeli rodzisz naturalnie i nic sie nie dzieje ale maja najniższe statystyki cięć. Co oznacza że masz wskazania do cc- nic to musisz spróbować rodzić.Jak sie nie uda dopiero tna. Czy dzieciak 5 kg czy ciaza niedonoszona czy dzieciak ułożony odwrotnie - musisz rodzić naturalnie. I o ile dziewczyny które miały porody bez komplikacji sa ogólnie zadowolone to te które miały jakiś problem który kwalifikowałby do cesarki już nie. Ja dlatego nie wybiore tego szpitala. Chce miec pewność że jezeli cesarka bedzie konieczna to ja zrobia a nie beda sie zastanawiac jak statystyki wypadna w akcji "rodzic po ludzku"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wiem że mnie leczył Zygmuntowicz i zasugerowała ze musza wyciąc mi macice bo nie da sie jej uratowac bo moja endo jest tak duża

gdyby nie fakt że nie mamy dzieci to bym pewnie sie zdecydowała po tym co wtedy usłyszałam

i Bogu dzieki ze sie nie zdecydowałam bo teraz mam i Macice i jajniki i nie mam endo


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie co dla mnie to jest jakas paranoja w tym szpitalu jak oni moga dopuscic do tego zeby kobieta rodzila 5 kg dziecko o Zygmuntowiczu i jego praktykach nikt nie ma dobrego zdania bylam w tym szpitalu kilka razy i zakazdym razem od kogos slyszalam negatywy na jego temat mna na szczescie zajmowal sie Fiutowski
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
opinie sa rozne ja 14 lat temu rodzilam siłami natury w szpitalu wojewodzkim syna wazył 4700 lekarzem prowadzacym był dr. Zygmuntowicz i byl tez przy porodzie stracilam 2 litry krwi i nie mam z tym porodem traumatycznych przezyc ale 3 lata pozniej rodzilam tam 2 dziecko i nie wspominam tego milo zalezy od dnia od personelu i nastoju ale i tak uwazam ze trzeba walczyc o swoje prawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hania to straszne co napisałaś :O

Wcale się nie dziwię, że założyła mu sprawę

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeraża mnie to:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym szpitalu zalezy im zeby miec jak najwięcej porodow naturalnych. Moja kolezanka tez miala wskazanie do cc a oni i tak meczyli ja ponad 12h az wkoncu dziecku zaczelo tetno zanikac to dopiero zrobili cc.
Przeciez to jakas paranoja!!!!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
paranoja

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam dr Fiutowskiego.
Jaszczur napisała:
"taki symaptyczny wujcio i do tego bardzo kompetentny" - popieram :D


Przyjmuje prywatnie w każdą środę w przychodni przy ul. Aksamitnej
od 16-18.30.

W Sopocie umawiasz sie na konkretny termin-godzinę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja pochwalę wojewódzki pod kątem opieki lekarskiej.
miałam ciążę zagrożona (przedwczesne skórcze) , potem tak mnie wstrzymali, że ciążę przenosiłam 2 tygodnie. trafiłam na patologię na obserwację. po dwóch dniach małej zaczęło spadać tętno i decyzja o cesarce była podjęta po ok 10 minutach- w zasadzie natycmiast po usg- na badanie weszłam bez kolejki (pomimo że obok dziewczyna już prawie rodziła to kazali jej czekać). na krok nie odstępowała mnie pielęgniarka i wszędzie poganila a ja ledwo się ruszałam. na sali spytali czy chcę poczekać na tatę, ale po 5 miutach miałm założony cewnik i weszłam na salę operacyjną.
ciążę prowadził mi dr Nitkowski - wtedy pracował w wojewódzki, na usg chodziłam do Doeringa. Nitkowski zaglądał do mnie codziennie kilka razy do momentu wyjścia ze szpitala. on mnie "kroił" razem z doeringiem.


po cesrce nie czułam się dobrze, przez dwa miesiące dokuczały mi szwy (miałam ciachnięty mięsień obły).
dodam, że dziciak miał 4600 a przed ciążą ważyłam 48 kg. przed cesarką zostałam pomierzona i któryś z lekarzy - to był ordynator (nie pamiętam nazwiska) powiedział, że naturalnie nie mam szans urodzić.

tyle z moich doświadczeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze, ale moj lekarz prowadzacy nie pracuje w wojewódzkim, nie powinno miec to znaczenia ale juz mam wątpliwości:(
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w 99 rodziłam w tym szpitalu dziecko sie dusiło wywołali poród rodziłam przez cc decyzja była natychmiastowa moim lekarzem prowadzącym był ordynator Zygmuntowicz mam miłe wspomnienia i 2 dziecko tez chce urodzic w wojewódzkim które niedługo przyjdzie na swiat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam :).
W 2006 rodzilam synka w wojewodzkim po przez cc malemu tetno zanikalo .Wczesniej mialam umieszczony "balonik"...masakra ;/- oj nie mile doswiadczenie ;/.Przy calej tej sytuacji bylam zszokowana mega szybka reakcja poloznej za co jej dziekuje.Caly sztab ludzi byl w gotowosci w ciagu kilku minutek.Przy cc byl Dr.Tylicki.
Przy nastepnej ciazy ktora niestety zakonczyla sie poronieniem (dr.Tylicki stwierdzil martwy plod ) bylam zaskoczona reakcja lekarzy - pozytywnie zaskoczona.Objasniali i widzialam nie podchodzili przedmiotowo" zrobi se pani natepne "...jak to doswiadczyla moja kolezanka w innym szpitalu.Poronilam naturalnie nie "czyscili mnie " wiec co kilka dni bylam w szpitalu na wizytach i zaden lekarz nie olewal mnie ze tak powiem.Za podejscie i opieke dziekuje.
Obecnie rodze za kilka dni :):)) 38 tc - ma byc corcia :) usg robie u Dr Tylickiego naprawde dobry wedlug mnie lekarz.
Takze kolezanki jak w kazdym szpitalu sa lekarze i lekarze ,
kazda ma swoje lepsze i gorsze doswiadczenia / wspomnienia.
Niestety nic nie jest jak z bajki.Ok obecnym i przyszlym mama zycze powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

EWA M

Watpię, panie lubią dobrze podkolorować, Zygmuntowicz, to najlepszy fachowiec , jest ordynatorem, 2000 tyś- cos tu nie halo ze strony tej pani. Ordynator na pewno nie połakomił by się na te małe pieniądze i to publicznie, nie gadajcie takich bzdur moje panie////
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jakieś bzdury. Chodzę do tego lekarza prawie 30 lat i uważam że jest najlepszym ginokologiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Groziła mi utrata dziecka w 17 tc. Wdało się zakażenie do krwi Dr. Zygmuntowicz walczył o nas jak lew i udało się uratował moje dziecko nie dam o nim złego słowa powiedzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile forumowiczek tyle zdań.
Prawda jest taka,że gdyby był taki zły to nie byłby tak długo ordynatorem na tym oddziale.
Dr Zygmuntowicz to konkretny gość wie co robi, nie owija w bawełnę i nawet jeśli jest wskazanie do cesarki podejmuje próbe porodu naturalnego. Czy to dobrze ? Trudno powiedzieć, pewne jest to,że teraz wiele kobiet chce mieć cesarkę i myślą,że tupna nóżką i będzie.
Otóż skoro sie zachodzi w ciążę to dziecko po 9 miesiacach urodzic trzeba, więc jeśli boicie się bólu proponuję chodzic na spotkania w szpitalu to później dostaniecie znieczulenie i po problemie.
Zapewniem Was ,że Zygmuntowicz łapówek nie bierze myśle,że sam fakt ,że nie daje zwolnień bez wskazania może to potwierdzić.
Przestańcie się mazać dziewczyny, poród to nie koniec świata, a szpitali do wyboru i lekarzy macie dużo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Odświeżam temat :)
Dziewczyny pomóżcie! Jakich polecacie lekarzy do prowadzenia ciąży pracujących aktualnie w wojewódzkim? (Pomijając Zygmuntowicza). Najlepiej jak możecie od razu dopisać, gdzie przyjmują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z własnego doświadczenia- wiz prywatne i kontakt na IP:

knutowski - gab prywatny sopot ul paderewskiego
Papińska - Stachowiak luxmed
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie Stachowiak niedostępna aż do czerwca...
a ile f*iutowski bierze teraz za wizyty?
W każdym razie dzięki za info :)

Może jeszcze pracuje tam (w wojewódzkim) jakiś inny lekarz godny polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja znam i polecam Szydłowską Szarmach, w zeszłym roku przyjmowała w Nowym Porcie ale NFZ nie dał dofinansowania, wiem że gdzieś w Pruszczu przyjmuje a gdzie jeszcze? nie wiem niestety. ale się zainteresuję bo bardzo miło wspominam, miałam tłumy pacjentek a na szpitalnym korytarzu i tak mnie sama poznała więc pogadałysmy sobie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ewa szarmach przyjmuje w Pruszcz w cukrowni na ulicy chopina. Jest fantastycznym lekarzem, pokierowała mnie do szpitala, wytłumaczyła wszystko. Jestem jej ogromnie wdzięczna, zawsze będe do niej chodzić, jest delikatna w badaniu, przemiła i konkretna. Cudowna dziewczyna i wspaniały lekarz. Gorąco polecam//
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Zygmuntowicz ma bardzo specyficzny sposób bycia, niektórych razi. Ja uważam go za super lekarza, a już dr. Jankowskiego/ operował mnie/ za prawie BOGA. Świetni fachowcy, wspaniali ludzie, jestem bardzo zadowolona , że udało mi się trafić na taki zespół. Jestem po operacji i fajnie dochodzę do siebie////W szpitalu brakowało mi tylko - telewizora----. Pielęgniarki świetne, wspaniałe dziewczyny wspaniałe/////
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

EWA M

Dr. Zygmuntowicz jest rzeczywiście ekscentryczny, ale wspaniały lekarz i fachowiec. Konkretny i rzeczowy. Leżałam w grudniu w szpitalu, operował mnie Dr. Jankowski - cudo nie człowiek, jest fantastyczny, sam fakt, że goi się wszystko super. Jestem zachwycona nimi, pielęgniarki to już inna baja= wszystkie były super dziewczyny, konkretne i cholernie fajne. Udało mi się , Oni są naprawdę z powołania- fantastyczni ludzie////
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie pozdrawiam całą ekipę w szpitalu , gdzie ojcem jest dr. Zygmuntowicz, a dr. Jankowskiego szczególnie. Wspaniali, z prawdziwego powołania fachowcy////
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr knutowski - koszt wizyty od 120 do 150. Płaciłam zazwyczaj 120.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miało być: knutowski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja ciąże prowadził dr Szafran przyjmuję na Oruni na Platynowej
byłam bardzo zadowolona, gdy prowadzi moją ciąże można do niego zadzwonić odbiera też w weekendy ;)
bardzo podobało mi się to, że jak przychodziła do niego to pamiętał całość mojej ciąży i nie zaglądał do papierzysk a wizyta trwała tyle ile była potrzebna
[url]www.facebook.com/malgorzatajonczyk.fotografia[/url]
[url]www.malgorzatajonczyk.pl[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Peplińska- Stachowiak pracuje jeszcze w szpitalu wojewódzkim ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Dr. Roberta Nitkowskiego:):)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zygmuntowicz nic się nie zmienił, nawet jak masz wskazanie do cc to próbują siłami natury
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
knutowski - najlepszy:)!
Przymuje w Sopocie.Koszt 120 zł, ale jak miałam monitoring albo krótsze wizyty to brał 50-60 zł.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miało być - fxutowski ;D
gdzie x =i :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

EWA M

Dr. Ewa Szarmach pruszcz-gdański, ulica chopina koło Cukrowni nr. telef. do przychodni Medivec===535-220-600
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a macie jakies namiary na położne w wojewodzkim ?

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkie sa naprawdę fajne, miłe, konkretne i cholernie sympatyczne////
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0