Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata M - urlopowiczka z Warszawy - opinia wątek zamknięty 31.07.2021 r. - Jestem pod dużym wrażeniem pracy lekarzy, ratowników...
~Małgorzata M - urlopowiczka z Wa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Ewa Hamanowicz - opinia wątek zamknięty Jestem pod dużym wrażeniem pracy lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarzy...
~Ewa Hamanowicz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 września 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Jest dobrze tylko czas oczekiwania tszeba poprawic
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lipca 2021

Gal Anonim - opinia wątek zamknięty SOR można porównać do gry polskiej reprezentacji w piłkę nożną , bez ładu,...
~Gal Anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Byłam w środę z bólem brzucha .Niestety porażka pani doktor która robiła usg...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 czerwca 2021

Zniesmaczona - opinia wątek zamknięty Wstyd że mamy taką służbę zdrowia. Siedzę tu 15 h co trzy h ktoś mnie zawoła...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 stycznia 2021

Pacjentka - opinia wątek zamknięty Pacjentka, staruszka z udarem siedziała na krzesełku 15 godzin. Podłączono...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 stycznia 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Mija 8 godzina od zarejestrowania. Nie można niczego się doprosić. Jestem...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

Rodzina pacjenta - opinia wątek zamknięty Omijać szerokim łukiem, mloda pani w rejestracji bardzo nie mila, obsługuje...
~Rodzina pacjenta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Super! Życzliwi specjaliści uwijający się, ale uważni. Naprawdę ciepli,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

A.M. - opinia wątek zamknięty nie polecam!!!! uciekać!!! Mielismy byc z synem na zabieg stabilizacji kosci...
~A.M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Żona pacjenta sor - opinia wątek zamknięty Jest godzina 23.00. Mąż przywieziony ok . 16 z wypadku samochodowego przez...
~Żona pacjenta sor
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

Beata natka pacjenta - opinia wątek zamknięty Ogromne podziekowania dla Panow ratownikow medycznych ktorzy w dniu 14.02.220...
~Beata natka pacjenta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lutego 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Po raz kolejny ojciec z rakiem, ze skierowaniem pilnym od onkologa czeka...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 grudnia 2019

Maria - opinia wątek zamknięty Czekam juz ponad 3 godz na sam opis zjecia rtg reki syna (10 lat). Nie...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

Panna z wikingów - opinia wątek zamknięty W swoim 30 letnim życiu zdążyło mi się już kilka razy być na sorze w szpitalu...
~Panna z wikingów
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

SOR chirurgia dziecięca wątek zamknięty Pojechaliśmy do tego szpitala na SOR dziecięcej chirurgi bo tylko tu...
~Mama 11 latki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 września 2019

Smród wątek zamknięty Aktualnie czekam na swoją kolej na sorze, jestem cierpliwym człowiekiem i...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Szok wątek zamknięty Czekam z 3 latkiem ze złamaną ręką 3 godziny na opis zdjęcia. Na radiologii...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Tragedia wątek zamknięty Po co po drugiej stronie ulicy jest Noch? Skoro ludzie mogą tu przyjść i...
~Ja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry