Sztuczne lodowisko w Gdyni

Lodowiska

Gdynia, Kazimierza Górskiego

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
AgaKW - opinia wątek zamknięty Od lat korzystamy, lubię to lodowisko. Jakość tafli ok, odświeżana co...
~AgaKW
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lutego 2020

Asdf - opinia wątek zamknięty Wróciłam po kilku latach jako bardziej doświadczona w jeździe osoba i jestem...
~Asdf
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Łyżwy z wypożyczalni to dramat! wątek zamknięty Łyżwy z wypożyczalni tak tępe, że nie da się ustać na lodzie. Jeśli ktoś...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

jest LOD ale brak warunkow wątek zamknięty kolejki długie, brak lawek w szatni, lyzwy w wypozyczalni dramatyczne, no i...
~Dollores
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

obsługa paskudna wątek zamknięty Panowie z obsługi sa Chamscy. Osoby które próbują się nauczyć jeździć się...
~obiera oburzona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

JEST TO PARODIA NA LODOWISKO wątek zamknięty Niestety, prawda jest taka, że miasto Gdynia nie dysponuje lodowiskiem z...
~november rain
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

Ludzie co wy piszecie? wątek zamknięty Nie rozumiem zażaleń na obsługę! Panowie są naprawdę w porządku, "krzyczą"...
~Extreme
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2014

Czy ktoś to kontroluje? wątek zamknięty Panowie z obsługi sprawiają wrażenie, jakby pracowali tam za karę. Chamstwo i...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

hokeistka - opinia wątek zamknięty Panowie z obsługi są bardzo niemili i nie adekwatnie upominają osoby niby...
~hokeistka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

polecam wątek zamknięty w centrum miasta, ogromne lodowisko dostępne dla wszystkich z bardzo...
~mania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

Super miejsce,godne polecenia!!! wątek zamknięty Byłam kilka razy na tym lodowisku i muszę przyznać, że panuje tam bardzo miła...
~Pigwa94
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Dramat! wątek zamknięty Tylko ze swoim sprzętem!!! Łyżwy w wypożyczalni dramatyczne!!! W ogóle nie...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

fatalna obsługa wątek zamknięty Jeżdżę na te lodowisko co tydzień i jest bardzo fajnie ale najgorsze co jest...
~kazik555
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Średnio wątek zamknięty Nie przepadam za tym lodowiskiem - obsługa jest niemiła i potrafi się chamsko...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

Ogólna ocena. wątek zamknięty Obsługa ? Gorszej nigdy nie widziałam ! Osoba, która wydaje łyżwy jest...
~Łyżwiarka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

POLECAM!!! :D wątek zamknięty Na lodowisku już trzeci rok bywam co tydzień, i to czasem na kilka...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

Jaj nie urywa wątek zamknięty Obsługa jest ok, choć szału nie ma, ponieważ czasem zdarzały się niemiłe...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

czas trwania ślizgawki wątek zamknięty Obsługa lodowiska powinna chyba bardziej zwracać uwagę na czas rozpoczęcia i...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

Lodowisko wątek zamknięty lodowisko w Gdyni wcale nie jest takie złe , osobiście jestem bardzo...
~Melanie
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Tina - opinia wątek zamknięty Lodowisko nigdy nie było w zbyt dobrym stanie, ale też ze względu na cenę...
~Tina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

39

wątków

do góry