Widok

Szukam chetnych do grupy rowerowej

Witam, Mam 26 lat ( Monika ) i szukam chętnych do stworzenia grupy, która wspólnie pokonywała by kilometry rowerem :-)
Wycieczki rowerowe jedno dniowe, weekendowe jak i również wyjazdowe :)
Ostatnio byłam na rajdzie z Warszawy do Gdańska :) z ludzmi z warszawy i okolic ...TERAZ poszukuję chętnych ludzi z trójmiasta :)

---> KTOŚ CHĘTNY??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jechaliscie drogą nr 7 do Gdańska??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej "zieloną siódemką " ale 7 też :)

kontakt do mnie jeczybula.m@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie trasy, srednie prędkość etc?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jestem otwarta na propozycje. to zależy od liczby uczestników i checi ;)
trasy w okolicach trójmiasta. jak i również wchodza w gre dłuższe wyjazdowe.
na sob. planuje trase do krynicy morskiej.
moja średnia prędkość nie jest powalająca
raczej 20 /22 do 25 km/h
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a drogi asfaltowe czy terenowe, pytam bo mam szosę i z nią się średnio jeżdzi na szutrach, betonkach i tym podobnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja na treningowym jeżdżę... za szosówka nie zdąże ;p hehe
ale dla mnie trasa nie ma znaczenia... dopasuje sie ;) np. na hel wypad czy krynica morska czy cos takiego to samej nie chce mi się jechać dlatego szukam chętnych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam ja też bym się pisał moje gg 10338500 często nie jeżdżę nie mam tak czasu ale jak mam wolne chwile to spędzam na rowerze mam na koncie kilka fajnych wypraw rowerowych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
arek nie mam gg. odezwij sie na maila jeczybula.m@gmail.com
DZIŚ NOCNY PRZWJAZD ROWEROWY !!!
może się spotkamy
pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo się cieszę,że wyszłaś Moniko z taką propozycją. Kiedyś na tym forum próbowałem zawiązać podobną grupę ale odzew był słaby. ...pozdrawiam S.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fajnie! zainteresowanie jest, kilka maili dostalam ;)
teraz tylko musi dojsc do 1 spotkania i dogadać sie
co do trasy.
mozr w nast. weekend uda się gdzieś juz wspolnie
pojechać?

pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już zaplanujesz jakąś fajną trasę ogłoś na np. http://www.rwm.org.pl może inni skorzystają z zaproszenia....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
świetny pomysł aby utworzyć grupę rowerową.Ja jestem jak najbardziej za!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy nie prościej dołączyć do istniejącej grupy
http://rowery.trojmiasto.pl/grt/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
w nd. pierwsza wycieczka ;) podbijamy Malbork !
ktoś chetny. proszę o kontakt na maila.
jeczybula.m@gmail.com
pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szkoda że niedziela z pracy się nie wyrwę :( chętnie bym sprawdził swoją kondycję po przerwie nie miałem jeszcze okazji wyjechać na dłuższą trasę no cóż zrobię sobie małą rozgrzewkę w sobotę i skoczę do Sopotu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponad 140 km w dwie strony dla mnie. Mój max dystans w tym roku to zaledwie 84km@18 km/h. Fajna inicjatywa, ale obawiam się, że nie dam rady :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Moniko" - ile czasu wam zajeła ta przejażdżka z Warszawy do Gdańska, musiały być chyba jakieś przystanki (noclegi). Jak to wszystko organizacyjnie wyglądało. No i ile to czasu Wam ta przyjemność zajeła. Dalej tam odpisujesz komuś, że prędkość średnia to 22-25 km /h wydaje mi się, że to dość spora, mam 71 lat i nie wiem czy bym się wyrobił z taką srednią prędkością. Napisz coś więcej na ten temat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli w wieku 71 lat nie orientujesz się na jaki dystans Cię stać i z jaką prędkością jeździsz to raczej nie rzucaj się na taką wycieczkę. Ja w wieku 20 lat wsiadałem na rower i jechałem 200. Teraz mam 55 i nie pojadę 100 jeśli wcześniej nie zrobię 80. Ale ludzie w Twoim wieku dają czadu że tyllko pozazdrościć :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli szukasz młodych, kreatywnych i pozytywnie zakręconych ludzi na różnorodne wycieczki: rowerowe, piesze, spływy kajakowe, wypady na rolki, a także różnorodne sporty zimowe dołącz do Grupy Rowerowej 3miasto!
Wejdź sobie na naszą stronę:
http://rowery.trojmiasto.pl/grt/

Zobacz co robimy,kim jesteśmy i po prostu dołącz
...dziś wieczorem np: jedziemy na wycieczkę rowerową
pt."Od świtu do zmroku przez Półwysep Helski"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam http://rwm.org.pl/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może słowo wyjaśnienia. Powyższa strona to nie jest "grupa" jako taka, a raczej portal gdzie szukasz ludzi z którymi możesz pojeździć. Po prostu zakładasz wycieczkę i czekasz na jakiś uczestników lub dołączasz do zapowiedzianego już rajdu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rwm to grupa ludzi jeżdżących na wycieczki rowerowe (i nie tylko). Organizując wycieczkę ma się dużą szansę, że się nie pojedzie samemu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a to nie problem, bo chętni pojadą bez zapraszającego, jak pomysł będzie dobry
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej.
Jestem chętny w odpowiedzi na twoje ogłoszenie.
Pogoda dla mnie nie ma znaczenia,a Ciebie i ludzi chętnie poznam.
To kiedy się spotykamy ?
Nie tak dawno jeżdziłem na klif do Gdyni codziennie,ale teraz jest gorzej z formą,chodz znowu zaczynam smigac i chętnie dołącze.
Odezwij się do mnie smskiem.
mój nr. 507796882.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
kilkakrotnie wybrałem się z taką grupą na dłuższy wypad rowerowy(pierwszy raz był porażką).,rozczarowanie po raz kolejny,co do sprzętu to faktymówiły za siebie nie było gratów zatem żadnych postojów i składanie rowerów (taka myśl).ale co do towarzystwa to same porażki ,więcej przerw na żarcie i plotkowanie (nie którzy podczas pedałowania nawijali non stop a co do przerw na jedzenie to karczama,kawiarnia,bar itp.kasę tylko wydałem , nawet sie nie zmęczyłem,nasłuchałem się kto gdzie pracuje i jaki kozak w zyciu jest z niego.Wstyd.Co do mojej jazdy rowerem.jezdze kiedy większość pierdzi w pidżamy i to konkretne trasy,lubie sport i zabieram sie do tego jak sportowiec.Szacun dla kolegi który dobrze mówi,że nie ma złej pogody tylko są zle ubrani rowerzyści.i ma racje.A co do wypadów zza miasto lub do innego miasta to bardzo chętnie ale z kimś kto lubi jeżdzić dla sportu a nie dla znajomości podpytywaniu się.Trasa Gdańsk-Malbork rowerem i z tymi przypałowcami kosztowała mnie więcej niż jazda moim Subaru wrx a pali one 14L/100km min. przynajmniej jak we dwie osoby jade.nie jestem sknerą ale gdzie ta logika.nie wszyscy są tacy o jakich piszę ale taka prosba,zwłaszcza do jęczących tatusiów z brzuszkiem-więcej zaangażowania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
O! masz subaru.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chętnie pojeżdżę
ale tak do 50 km
v ~ 18-22
rower nie szosowy
nie jestem zadnym pół zawodowcem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry