Widok

Szukam dobrego Laryngologa

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny potrzebuje namiary na dobrego laryngologa. Najlepiej na NFZ.
W Gdańsku.
dziękuje i pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem dokładnie Haniu, w czym ma pomóc... Ale- Mystic polecała nie jeden raz laryngologa z ul. Hynka koło Acustici przy SKM Zaspa...

Ja więcej nie wiem...

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no, może jeszcze to..

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=16&i=22398&t=20089

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=16&i=28808&t=28129

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr.Eugeniusz Fliciński on to wlasnie jest na Hynka sprawdzony super dokladny lekarz bardzo polecam udziela tez porad telefonicznie
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle ze godny polecenia jest dr Aleksandrowski,przyjmuje w Swissmedzie na NFZ pn-pt terminy sa dość bliskie-no i koniecznie skierowanie :)))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
może ktoś jeszcze zna, byłam u Flicińskiego ale mi nie pomógł więc szukam dalej...dziób napisał(a):

>

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
świetnym laryngologiem jest dr Bożena Kowalska, niestety z tego co wiem pryjmuje tylko prywatnie w Swissmedzie (100 PLN :/) ale czasem lepiej wydac to niz wydawać ciągle kasę na np kuracje antybiotykowe przepisywane przez " prawie lekarzy "

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Absolutnie odradzam dr Kowalską - ta wspaniała laryngolog bez badań specjalistycznych zdiagnozowała u mnie refluks i wskazała leczenie farmakologiczne, które nie pomogło. Po zweryfikowaniu badaniem gastroskopii okazało się, że nie mam refluksu. Zbędnie wydałem masę kasy na leki, zbędnie się nimi trułem. Prawdą jest natomiast cena, którą musiałem zapłacić za tę wątpliwą przyjemność i przereklamowaną specjalistkę. Ostrzegam !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Odradzam wizytę u dr B. Kowalskiej.Całkowicie zgadzam się z opinią p. Wojtka. REFLUKS - bez badań specjalistycznych (?!) -taką diagnozę usłyszała moja córka podczas pierwszej wizyty.Szkoda czasu, pieniędzy i zdrowia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Pania dr Agnieszkę Krukowską z Tczew pomogła mojemu mężowi groziła mu głuchota naprawdę dobra tel na goglach laryngolog tczew prywatne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniłam do spółdzielni na Podbielanskiej i pani w rejesteracji oznajmiła, ze dr Fliciński nie żyje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aleksandrowski!
Swissmed
Hynka (Akustika)
Jeżeli zaczniesz chodzić do niego prywatnie - ja swego czasu bywałam 2 razy/tydz. obniża stawkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dr Babiński w Przychodni Gdańsk-Południe na Ujeścisku (NFZ). Dwukrotnie w błyskawicznym tempie wyleczył moją córcię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dr Jarosław Czaczkowski przyjmuje w przychodni na Kartuskiej, dokładnie nie jestem w stanie podać, ponieważ nie jestem z gdańska, ale jeździłam do niego prywatnie. Z tego co wiem też przyjmuje na kasę chorych w jeszcze jednym miejscu w gdańsku. Na Kartuskiej jest we wtorki i czwartki. Nr tel jaki mam: 0583022105. Nie wiem czy jest jeszcze aktualny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
dr Borucka na Polankach dr Milewski Pruszcz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Borucka to najgorsza Laryngolog w Trójmieście!!! Złożyłam na nią skargę w Izbie Lekarskiej. Przez nią moje dziecko trafiło do szpitala, w ciężkim stanie! Ale, to nie na temat, także nie będę zaśmiecać wątku :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już tam nie pracuje. Niestety. Ale nie wiem gdzie. A jest świetny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Czaczkowski aktualnie przyjmuje w Przychodni "Jasień". Właśnie dziś byłam na wizycie u niego z synkiem...Przy okazji mam pytanko...co sądzicie na jego temat...to dobry lekarz??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
wiecie może w której przychodni do laryngologa nie ma mega kolejek. masakra jaka z tymi terminami :-((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam wczoraj czekałam 3 tyg myśle ze to nie długo w Sopocie na Chrobrego 6/8 dr.Konrad Chełmiński nr tel. 555-26 45
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy jeżeli mam skierowanie wydane w mojej przychodni w Gdańsku to moge isc do specjalisty w Sopocie? czy to juz inny rejon?

Mam ktos moze namiar do dr. Chełmińskiego gdzie przyjmuje prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możesz iśc do dowolnej przychodni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś zapisałam córkę na Wałową - dr Lakomy tam przyjmuje,termin 12.06 więc nie jest aż tak odległy.
Jeśli coś pilnego pani powiedziała,że mogę podejść wcześniej z dzieckiem.

Czy dobry tego nie wiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lakomy -----masakra

Byłam u niego kilkukrotnie, z polecenia, ze niby taki profesjonalista.
Mam od 1,5 roku problem z gardłem, ucisk, uczucie klucha, ból szczęki prawej dolnej, ucisk przy uchu, czasami nawet nie słyszę dobrze na prawe ucho...doktor fakt zlecił MRI szyi, ale nawet nie obejrzął płytki, tylko zasugerował się opisem, że w sumie wszystko ok. Ja czuję się coraz gorzej, usik jest nie do zniesienia, mam wrażenie jakby mi coś od srodku rozpierało w okolicy szyja- szczęka-ucho.
Niestety na 4- tej wizycie doktor LAKOMY powiedział, że taki mój urok i mam iśc do szczękowej przychodni może tam coś pomogą....a w między czasie dął mi skierowanie na RTG STAWU SKRONIOWO-SZCZĘKOWEGO, 4 razy trzeba zrobić zdjęcie,czyli dawka promieni masakryczna i to w kierunku głowy, a przecież miałam MRI głowy i szyi o czym doktor wiedział.
NIE POLECAM !!!Nie pomógł mi wcale a nawet mam wrażenie, że nie bardzo chciało mu się pomyśleć !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miłoszewski i Sova
Jeden Gdańsk drugi Gdynia , niestety tylko prywatnie chyba ale sa jednymi z najlepszych,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
chyba chodziło i dr. Mikaszewskiego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Andrzej Skorek - polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak tak oczywiscie mikaszewski telefon mi sam zmienił nazwisko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko nie Aleksadnrowski, bez komentarza, slow mi brak,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzis bylam z synem u dr Lange w nowym porcie, fajny lekarz, konkretny, do malego mial fajne podejscie, dobry kontakt ze mna. jak najbardziej polecam. terminy tez fajnie, dzwonilam w srode a dzis juz byla wizyta, tak ze nawet tygodnia nie czekalam.
]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

do góry