Widok

Szukam dobrej kosmetyczki-Pogórze, Obłuże

Moda i uroda Pogórze Temat dostępny też na forum:
Poszukuję dobrej kosmetyczki w Gdyni Pogórzu lub Obłużu. Moja poprzednia kosmetyczka niestety pracuje teraz w Gdańsku i trochę mi za daleko. Interesuje mnie przede wszystkim pedikure, regulacja brwi i usunięcie wąsika. Ważna jest dla mnie estetyczność wykonania zabiegu. Cena też dobrze by było żeby była przyzwoita. Polećcie kogoś bo w tych okolicach nie korzystałam jeszcze z usług salonu kosmetycznego. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
PS. Telefon kontaktowy mile widziany, żebym mogła się od razu umówić.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam!
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co powiesz na salon Mistika?

http://www.trojmiasto.pl/Mistika-o35864.html

Pani Sławka przesympatyczna kobieta, a do tego wie co robi.
Co prawda ja tam korzystałam z usług depilacji woskiem + zabiegi na twarz. Zawsze wychodziłam zadowolona z zabiegów :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam p.Sławkę.Byłam na oczyszczaniu twarzy i jestem bardzo zadowolona.Napewno będę jej stałą klientką.
Gabinet mieści się w bloku,na osiedlu "Paged" ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, jestem kosmetyczką z Sopotu, ale także dojeżdżam do klientek, jeśi cena usługi jest powyżej 50zł, to bezpłatnie. Oczywiście ,ze wolę pracować w profesjonalnych warunkach gabinetowych, ale...Przyjmuję do bardzo późnych godzin ( nawet do 22), więc nikt nie ma problemów z dotarciem do mnie, zapraszam ...Moja strona http://www.rozany-ogrod.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
hej a ja z całym sercem polecam Ci salon na Pogórzu - pomiędzy sklepem a salonem fryzjerskim na Pruszkowskiego. Olga jest po prostu rewelacyjna, bardzo dobrze wyedukowana, sama wykłada w szkole więc zna się na rzeczy. Wszystko robi bardzo dokładnie i profesjonalnie i daje rabaty:-) nie pamiętam jak się ten salon nazywa i nie znam dokładnego adresu ale mam jej numer: 519554849
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
p.Olga z Pogorza jest rewelacja! Tez polecam:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
a gdzie na Pogórzu przyjmuje Pani Olga ? Chodzi o Pog.Górne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
górne, przy ptli 141
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak się nazywa ten salon? mają stronę www?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Scarlet na cechowej (Obłuże).
Tam przyjmuje Pani Monika, jak dla mnie jest niesamowita jako fachowiec i osoba. Atmosfera jak w najlepszym SPA i ogromny wybór.
Poecam moj nr 1
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
osa, mają facebooka: https://www.facebook.com/GabinetKosmetycznyEscentrik
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
poleca studio crystal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooo:)

Ja też bywam u Olgi:) Może jesteśmy sąsiadkami:)

U Olgi pierwszy raz spotkałam się z tym, że przy klientce wyciąga nowy pilnik do paznokci. A nie stary brudny i spiłowany po moich poprzedniczkach. Po zabiegu dostałam ten pilnik do domu. A gdy poszłam tam kolejny raz, to mój pilnik ma swoją kopertę;)

A teraz udało mi się namówić męża;) I idzie w tym tygodniu na oczyszczanie twarzy, bo moja cierpliwość już tego nie ogarnia;) Zobaczymy jaki będzie twardy:)

Moja mama też się Olgą zaraziła więc polecam. :)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
sąsiadkami raczej nie bo jestem z Obłuża:-) a jaki ona makijaż robi!!!Zrobiła mi na wesele i trzymał się pięknie do samego rana, dodatkowo zmniejszyła mi podbródek i nos :-))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ten salon kosmetyczny z Panią Olgą mieści się obok fryzjera edith? kojarzę tam jakieś solarium, ale salonu nie bardzo... niestety na stronie facebooka brakuje mi zdecydowanie ich pełnej oferty i cennika.... to podstawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba to bylo tylko przez jakis czas. Ja jakos od p. Olgi nie dostalam co bylo uzywane do mnie. Pilnik jak i kostka widac ze nie bylo to nowe tylko juz uzywane, cązki do skorek bez zadnevo pakietu i wskaznika sterylizacji(prosta droga do zlapania czegos). Tak samo kopytko do udsuwania skórek. Nic po zabiegu nie dostalam. Wiedza ok, popracowalabym nad gabinetem(maly remont).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam Blue SPA
http://www.bluespa.com.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam w Blue Spa. polecam Panią Agatę.
Na Obłużu (Unruga) mogę polecić również Panią Anię - Salon Siesta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tylko p.Olga Wyka - kosmetolog z prawdziwego zdarzenia;)
Salon Escentrik na Horyda 4 - wejscie od Pruszkowskiego
http://www.facebook.com/GabinetKosmetycznyEscentrik?ref=ts&fref=ts
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda tylko, że nie ma nigdzie cennika i zakresu usług. Jak mam się umówić skoro nie wiem co Pani proponuje i w jakiej cenie ? A chętnie bym skorzystała. W jakim mniej więcej wieku jest ta Pani?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koło Blue Spa jest jeszcze salon fryzjersko-kosmetyczny, ale nigdy tam nie byłam... może ktoś ma jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam gabinet Escentrik i Panią Olgę :) nigdy nikt nie wyregulował mi tak ślicznie brwi, a wiele kosmetyczek było! Teraz na hennę i regullację chodzę tylko do niej :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osa, już jest cennik na fb :-) https://www.facebook.com/notes/gabinet-kosmetyczny-escentrik/cennik/336379303130603
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
dość drogi pedicure. a czy jest depilacja pastą cukrową ? (nie jest napisane w cenniku jaki to rodzaj depilacji - wosk ???)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Le Sourire z Bosmańskiej,rewelacja to mało powiedziane. Jestem z centrum i trafiłam do niego za namową koleżanki. Strefa luksusu a ceny dla zwykłego śmiertelnika.Z kosmetyczek polecam Panią Bogusię
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może ktoś wie gdzie jest Pani Bogusia? Bo bez niej to już nie to!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do której otwarty jest ten salon Pani Olgi? Podjechałam specjalnie w tygodniu, aby się skonsultować i umówić, ale było zamknięte, światła zgaszone....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
w jakich godzinach otwarty jest ten salon? proszę o odp. tak przecież reklamowałyście.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robilam depilacje tradycyjna. Po prostu raz poszlam wracajac z pracy, bylo otwarte, i umowilam sie osobiscie/. Pozniej umawialam sie telefonicznie.
A wiekowo p.Olga kolo trzydziestki.
Ja naprawde nadal polecam p.Olge;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też w sumie nie znam godzin a że zamknięte było - może chora była?nie wiem, radzę umówić się telefonicznie i o wszystko wypytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Blue Spa odeszła Pani Ania, czy Ktoś wie może dokąd ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ta blondynka? a dlaczego odeszła???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Salon

Witam
Polecam Salon Kosmetyczny tu strona internetowa: http://lesourire.pl

Salon Kosmetyczno-Fryzjerski
"Le Sourire"
81-176 Gdynia
ul.Bosmańska 118
tel. 507 141 310
58 352 13 74

Bardzo dobra i fachowa obsluga:)Polecam rownież Pania Magde od paznokci:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Czy ktoś wie czemu Blue Spa jest zamknięte i działa ich numer telefonu ?????? :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,troche nie na temat ale blisko...co sadzicie o salonie fryzjerskim na pruszkowskiego 4?slyszalam ze rewelacja ale z checia dowiem sie czegos wiecej:-)pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
chodzi o salon Edith? Ja niestety nie byłam zadowolona :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A blue spa ponoć zamkniete tak poprostu nikt nie powiadomil o odwolanej wizycie (przed samym wyjazdem ) nikt nie odbierał i nie odpisał, ale znalazłam na Obłużu w ostatniej chwili Salon Kosmetyczny GALEA, Pani Ada była tak miła, że przyjęła mnie po godzinach, super obsługa, ceny też przystępne, polecam tel.669 549 049
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam Salon Kosmetyczny GALEA na Obłużu za przychodnią i apteką obok szkoły nr39, http://www.gabinetgalea.pl , prowadzony przez Panią Adę, która ma kilkuletnie doświadczenie, dodatkowo można skorzystać z usług medycyny estetycznej (botox, kwas hialuronowy) i depilację laserową. Moge podać też nr 669 549 049 bo najlepiej umowić sie telefonicznie polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
No proszę..... Pani Mirka i Pani Marysia :) piszą z jednego komputera. Mam nadzieję, że nie są obie Panią Adą :)
Życzę powodzenia, może nawet zajrzę, ale muszę zapoznać się najpierw z cennikiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jejku, jak ja nie lubię takich kryptoreklam..Gdyby pani mirka, marysia i ada były takie dobre, to nie musiałyby takich ściem tu odwalać...

A propos salonu Edith-to czemu byłaś niezadowolona? Bo ja tam byłam tam kilka razy i bardzo mi się podobało ścięcie i czesanie no i wszystko bez zarzutów. Co prawda, rok tam nie byłam-pozmieniało się aż tak?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja chodziłam przez jakiś czas regularnie i było ok (etap zdobywania klienta), później włosy były strzyżone trochę na odczepnego, 2 razy miałam ścięte krzywo i nieodpowiednio do struktury włosa :( Poza tym z wizyty na wizytę (a muszę ścinać co 3 tygodnie) włosy były ścinane coraz mniej (bardzo mało) - tak, aby częsciej przychodzić. W efekcie po wyjściu miałam może z 0,5 cm mniej niż przed wejściem - nie lubię takich rzeczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam...szukam dobrego, milego salonu kosmetycznego na Obluzu, Pogorzu lub Oksywiu. Czy może ktoś coś aktualnego polecić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic dodać nic ująć,bez krypto reklamy-Le Sourire na Bosmańskiej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Salon urody SENSI, pani Sylwia 81-198 Suchy Dwór, Gałczyńskiego 6.
Super ceny, super obsługa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kiedyś byłam na Suchym Dworze u jednej Pani na paznokciach (chyba miała na imię Sylwia, ale pewna nie jest), z tym, że to było chyba z 15 lat temu :)) miło wspominam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
to pewnie u pani Iwony
Ja polecam salon Sunrise w Pierwoszynie ul. Kaszubska 27
profesjonalna obsługa wykwalifikowana kadra i świetna atmosfera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://salonyurody.info/ polecam Salon Urody Le Sourire na Bosmańskiej 118:)Super obsługa,miła atmosfera i super Pani Paznokciara,ktora robi super pazurki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo polecam Pania Adę przy ul.Unruga 74a to jest za przychdnią i apteką na Obłużu .Ma szeroką ofertę: medycynę estetyczną, makijaz permanentny, depilacje laserową itd. i jest doswiadcznym kosmetologiem. Tel 669 549 049
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
koniecznie Dermatica pani Monika to jest tam w Studiu Scarlet na Cechowej. Najlesze usługi i maja wszystko lepsze niz najlepsze SPa. Podaje wam nr do salonu 514782162
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio byłam http://www.intedu.pl/jakie-zabiegi-najczesciej-wykonuje-kosmetyczka/ naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Obłuże

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

do góry