Widok

Szukam fachowca do wykończenia łazienki - stan deweloperski

Usługi i wykonawcy Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry,

W przeciągu dwóch tygodni odbieram mieszkanie w stanie deweloperskim i poszukuję osoby, która wykończyłaby mi łazienkę.

Lokalizacja: Gdańsk, osiedle Leszczynowe

Łazienka ma około 4,5m2

Chciałbym zrobić prysznic typu walk-in (bez brodzika). Na ścianach przy prysznic kafelki prawie do samej góry + montaż szyby że szkła hartowanego dla tego typu rozwiązania + montaż baterii itd. Chciałbym aby prysznic był na podniesieniu, bez kucia w podlodze, z lekkim spadem.
Podłoga cała w kafelkach.
Pozostałe ściany kafelki ale tylko do pewnej wysokości, reszta specjalna farba do łazienek.
Montaż umywalki, pralki, lustra, drzwi oraz oświetlenia.
Dodatkowo WC w zabudowie podtynkowej.
Reszta szczegółów do omówienia osobiście.

Ważne aby wykonane prace posiadały gwarancję na minimum rok, najlepiej 2 lata.
Zależy mi zarówno na dokładności jak i czasie wykonania do końca sierpnia br.

Czekam na oferty.

Pozdrawiam,
Sebastian
793 202 656
matel1990@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam New-Vision GDAŃSK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpuść sobie szukanie przez fora internetowe, nie jesteś w stanie zweryfikować ani tych polecanych fachowców (bo mogą polecać sami siebie), ani tych co do ciebie się odezwą. Szukaj po znajomych , ewentualnie sąsiadach.

Rzecz podstawowa, dobrego fachowca rezerwuje się aktualnie z wyprzedzeniem kilkumiesięcznym. Biorąc takiego co jest wolny od zaraz lub za kilka dni czy tygodni dużo ryzykujesz.
Ekipa która robi zawsze dla mnie wolne terminy ma dopiero w 2017.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodam jeszcze, że jak chcesz prysznic bez brodzika to tym bardziej nie bierz gości z łapanki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tym stwierdzeniem zgadzam się w 100%.
Na wykonanie bezbrodzikowego prysznica moja firma wykończeniowa zmieniła w trakcie robót fachowca do układania płytek. Pierwszy sam się poddał. W efekcie wyszło jakościowo bardzo dobrze, chociaż mogło być jeszcze lepiej, gdyby ten fachowiec, pracował od samego początku. Narzuciłem kierunek spływu, który teraz muszę przyznać, nie jest optymalny. "Prawdziwy fachowiec" przekonałby mnie do innego kierunku spływu.
Co prawda, w moim przypadku wymagać od budowlańców siły persfazji i odpowiedniego podejścia psychologicznego, to chyba zbyt wiele ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Czy znalazł pan dobrego fachowca???Temat założony 6 miesięcy temu. Wiec jeśli sie panu udało proszę polecić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

proszę na FB wpisać Piotr Gzymsik - mogę polecić - Piotr 884 343 033
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

meble na wymiar (8 odpowiedzi)

kto co poleci

Jakie okna polecacie? (144 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

do góry