Widok

Szukam grupy wsparcia

Poszukuję grupy wsparcia dla osób po stracie bliskiej osoby. Czuję, że sama nie dam sobie rady. Minęły 4 miesiące i właściwie jest coraz gorzej ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W hospicjum Dutkiewicza działają takie grupy wsparcia, tylko nie wiem, czy dla wszystkich, czy tylko dla bliskich zmarłych onkologicznych. podaję link, jest tam kontakt do psychologa hospicyjnego, to może otrzymasz dokładne informacje http://www.hospicjum.info/index.php?option=com_content&view=article&id=149&Itemid=248
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurcze właśnie o tym czytałam, że to przychodzi dopiero po tych 2-3 miesiącach od straty. Wszyscy dają wsparcie w pierwszym okresie ale to nie jest tak bardzo potrzebne jak później, gdy mija największa rozpacz i okazuje się, że życie musi toczyć się już bez tej osoby... wówczas podobno jest najciężej :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest fatalnie ... Cały czas myślę i się zadręczam. Mam taki bałagan w głowie... Trudno żyć ... a trzeba ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki, jutro zadzwonię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

do góry