Widok

Szukam hotelu/apartamentu z tarasem z widokiem na morze

Kupię Temat dostępny też na forum:
Za jakiś czas bierzemy z narzeczonym ślub, ale z pewnością wielkie, tradycyjne wesele nie jest naszym marzeniem. Chcemy, aby ceremonia była skromna, dlatego poszukuję hotelu, apartamentu, skromnej restauracji, knajpy z tarasem (nie balkonem). Najlepiej, żeby taras był z widokiem na morze, choć nie jest to konieczne.
jak szukam czegoś w internecie, to wyskakują mi jedynie wielkie sale bankietowe, więc proszę nie pisać "poszukaj sobie w google".
proszę o pomoc każdego, kto kojarzy w trójmieście takie miejsce. Będę wdzięczna za każdą pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamy do oddania termin 11.06.2016 w pięknym miejscu z widokiem na morze (Gdańsk Jelitkowo)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja Panorama, piękny widok na marinę w Gdyni, położona na wzgórzu. Tylko, że ceny koszmarne, od nas zawołali 300 zł za osobę, bez poprawin, bez alkoholu, bez ciast i tortów, w tym szklanka napoju na osobę. Zrezygnowaliśmy, ale widok piękny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję, na pewno sprawdzimy to miejsce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Taras restauracji Pescatore w Hotelu Mera Spa w Sopocie
Pozdrawiam
duoamor.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz jeszcze ten termin??? Gdzie to jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli nie zależy Ci na luksusowym miejscu to Rzemieślnik w Jelitkowie ma sale i taras z widokiem na morze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry