Widok

Szukam kolezanki do wyjazdu do pracy za granice np. zbiory owowcow lub praca w hotelu

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Hej, poszukuje kolezanki do wyjazdu za granice. Mam 30 lat, ostatnio stracilam prace, nie stać mnie na kontynuowanie studiow i jestem wkurzona na te nasze polskie warunki. Chce wyjechac za granice, troche zarobic,odlozyc. Zaczelam ostatnio szukac prac w ogrodnictwie. Tak sobie pomyslalam, ze moglaby to byc holandia.. zarejstrowalam sie na portalu http://www.arbexservice.pl - podobno duzo mozna tam zarobic jako pokojowka w hotelach. Nie musi to byc koniecznie Holandia.. Mysle o wyjezdzie kwiecien/maj ale moze i teraz bym wyjechala gdyby cos sie znalazlo w hotelarstwie bo na zbiory owocow za wczesnie. Sa jakies chetne?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz kogoś kto juz znalazł prace przez ta strone?
Bo wiesz zeby nie było że wyjedziesz a tam będzie jakis obuz pracy lub nie bedą płacić. peło takich rzeczy sie słyszy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie też uważam ,że najlepiej pojechać w miejsce już sprawdzone przez kogoś. Lepiej zacząć od znajomych ,którzy może już gdzieś wyjeżdzali spytać o namiary.Niestety z ogłoszeń to niestety często porażka jeśli chodzi o warunki , płace...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, nie znam nikogo kto przez ta strona zalatwial sobie prace, ale znam osoby ktore tak własnie zalatwiły sobie prace i wyjechaly. Jedna z moich kolezanek wyjechala z posrednikiem pracy do pracy jako pokojowa do Anglii. Po 2 tygodniach zaproponowali jej staniowisko nadzorujacej pokojowe wiec miala przyjemna prace. Pozniej nauczyla sie angielskiego i znalzla prace w restauracji, po czym awansowala na menadzerke. Trzeba przyznac miala duzo szczescia. Nie wszyscy tak maja. Trzeba dobrze czytac, to jest firma jak wiele innych posrdeniczaca. Warunki sa napisane. Przy podpisaniu umowy trzeba przeczytac sobie pare razy dokument. Nie wszyscy ludzie oszukuja, tak samo jest z firmami. Ja osobiscie wole sama sobie zalatwiac i wyjechac przez taka firme. Wolalabym nie zlatwiac tego przez znajomych. Czesto traci sie ich przez takie wlasnie sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może załatw sobie prace przez agencje pracy taka która jest na rynku ponad rok,lub w urzedzie pracy tez masz oferty pracy za granianicą i tam bedzię wieksza pewność że dobrze trafisz. Lepiej tak sobie załatwic a nie przez neta,przez agencje pracy bedzięsz miała pewnośc że inni już tam byli i pracodawca napewno bedzie sprawdzony przez agencje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki.. nie o tym pisze..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważaj żebyś do burdelu nie trafiła
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej wyjechałaś już ja chcę też wyjechać i mam nawet ofertę pracy ale sama nie chcę jechać jak coś to pisz jak najszybciej dollmonika4@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej, wyjechałaś juz do pracy czy jeszcze szukasz? ja wyjeżdzam na Majorkę, pracę juz mam, szukam chętnej osoby do wspólnego wyjazdu. Odezwij sie na maila karolinat_89@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam i tak czytam i wiesz co też mam ochote czmychnoć ale zawsze miałam problem nie miałam zkim ja bym sie na to pisała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc ja chce jechac, jestem juz na to zdecydowana.a Ty znalazlas juz cos? kiedy dokladnie masz zamiar jechac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej doka to nie ja zalozylam temat, ale tez mysle o wyjezdzie gdzies nie wiem nad morze, za granice. chce wyjechac na jakis czas i troche zarobic to moje gg: 40007036. mozemy razem pomyslec nad miejscem, lub wyjechac z jakiejs agencji pracy, w dwojke razniej. niestety moi znajomi nie planuja takiego wyjazdu dlatego nie mam kompana. jesli jest ktos chetny to pisac. ja moge jechac zaraz na poczatku maja. piszcie na gg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny ! :) to ja założyłam tego posta. Do dwóch z Was wysłałam maila, fajnie że podałyście :) Do ciebie Ulka zaraz napiszę na gg :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez jestem chętna na wspólny wyjazd ale z doświadczenia wiem,że łatwiej znaleźć pracę w pojedynkę niż dla większej liczby osób.
Razem jest natomiast bezpieczniej,raźniej i nie tęskni się tak bardzo.
Mój mail czabela2453@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
I udało się? Ja również szukam kogoś na wspólny wyjazd. Wiem, że razem raźniej i bezpieczniej. Jeśli to aktualne bądźmy w kontakcie. Mój email: joleczka1406@wp.pl
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam tez chetnie wyjechalabym za granice, ale samej to ciezko..Jezeli ktos z was mialby jakas oferte dosc przyjazna i nie chce jechac sama to Moj email : puma2011@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CHĘTNIE WYJADĘ MAM 38 LAT I TEŻ SZUKAM PRACY ,PYTAŁAM SWOICH KOLEZANEK ALE ONE NIE BYŁY ZAINTERESOWANE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, podaj jakies namiary to sie odezwe tez chcialabym wyjechac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jestem zainteresowana wyjazdem moj tel.721326985
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, podaj do siebie namiary i pogadamy ja tez myslę o wyjzdzie i nie mam z kim moze sie dogadamy i ustalimy konkrety. Monika moj e-mail mdkot@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny ja też bym się pisała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam zapytać czy któraś z was ma dziecko, męża ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj ja bym uważała na takie ogłoszenia tu coś mi nie pasuje
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Nadal chcesz wyjechac i szukasz kolezanki? Odpisz na catalina1986@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam chcialabym wyjechac do pracy do anglii i szukam kolezanki ale mam dziecko prosze o kontakt zurawicka.j@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jestem chętna na wyjazd wiem jak jest w naszym kraju pracuje za grosze i chce wyjechać i zarabiać nie znam języka ja również szukam pracy za granicą miło mi będzie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam . Szukam jednej zdecydowanej dziewczyny na wyjazd do UK . Wraz z 3ma dziewczynami i 1 chlopakiem lecimy 14go wrzesnia do UK w celuszukania pracy . Mamy sprawdzone jedno bioro pracy w razie czego. Szukamy 1 dziewczyny do uzupelnienia skladu zeby wziasc 3 pokoje 2 os. Chetne Panie prosze pisac na gg 3399437 lub mail vegaschino@gmail.com lub kom 694323409
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie boicie się? Nikt - z tych proponujących wyjazd tu - nie jest zalogowany... Zresztą co to logowanie da. Nie znacie tych osób....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ryzykownie dość,domy mozna wynajmować z dwiema sypialniami i jedna osoba może zająć livingroom,nie kazda sypialnia,to dwa osobne łóżka,muszą też liczyć depozyt za wynajem i przede wszystkim fakt,ze nie jest tak łatwo jak się nie ma tam pracy a jak się nie ma adresu,to gorzej i z pracą,no chyba,ze na czarno....anyway bardzo ryzykowne i co wiecej jak się kogos nie zna i chce emigrować,to dośc odważne.....i ryzykowne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry