Widok

Szukam namiarów na kucharki

Poszukuje kucharki która przygotowuje uroczystości, imprezy okolicznościowe najlepiej z Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę Ci polecić kogoś niesamowitego, babka robi catering dla żłobków i przedszkoli, poza tym mają małą knajpkę i robią uroczystości. Ceny średnie, za to jakość i świeżość pierwszej klasy - ze względu na te żłobki. Często tam jadam i zamawiamy z pracy. Gadałam z babką odnośnie cateringu na mój ślub, są bardzo elastyczni. Proponuję się skontaktować i wszystko obgadać ale jedzenie mają super:-) Knajpka nazywa się U ciotki Borowej, znajdziesz w necie kontakt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mogę prosić o namiary na ta pani co robi catering to mój numer 511-247-930 Dorota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co, kiedy i na ile osob? Gotowanie u Ciebie czy u kucharki? Z obsluga czy bez? Z wypiekami czy bez?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dałam ogłoszenie bo szukam Pani, która gotuje na uroczystościach i która potrzebowałaby pomocy kuchennej na kilka imprez a może na dłużej. Jestem po szkole gastronomicznej i chciałabym zdobyć od takiej Pani trochę doświadczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po treści bardziej skłaniałabym się, że szukasz kucharki aby coś Ci ugotowała/przygotowała ;)

dałaś ogłoszenie w odpowiednim dziale?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kulinaria

przepisy na szybkie sałatki:) (42 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, jutro mam gości i chciałabym zrobić jakieś 2-3 dobre sałatki o niewielkiej...

Przedstawiciel Thermomix (70 odpowiedzi)

Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna??

Ciasta na komunię - gdzie? (9 odpowiedzi)

Polećcie proszę cukiernię (lub prywatną osobę) która upiecze mi w Gdańsku smaczne ciasta, sernik...

do góry