Widok

Szukam osoby, która nauczy 8-latka grać w koszykówkę, piłkę nożną

Sport Koszykówka Piłka nożna Temat dostępny też na forum:
Szukam osoby, która nauczyłaby mojego 8-letniego syna gry w koszykówkę i piłkę nożną oraz pokazała mu, jak nabrać trochę siły i sprawności ogólnej :) Syn nie stroni od wyjść na podwórko, jednak piłka nożna nigdy nie była jego ulubionym zajęciem, ale chciałby trochę potrenować, żeby pewniej czuć się na w-fie w szkole.
Może jakiś pasjonat sportu z okolic Wielkiego Kacka ma trochę wolnego czasu? Proszę o maila z oczekiwanym wynagrodzeniem i ewentualnie pasującymi terminami treningów. atabe@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A nie lepiej jakaś szkółka piłkarska? Lepiej od razu z innymi dzieciakami ćwiczyć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam swojego syna i wiem, że indywidualne zajęcia dają mu dużo większe korzyści.

Jednakże jeśli mielibyśmy brać pod uwagę szkółki piłki nożnej/koszykówki - znacie jakieś działające w wakacje i uczące od podstaw?
Z tego co się zdążyłam zorientować, szkółki takie uczą cały rok szkolny, a syn ma wystarczająco dużo zajęć w ciągu roku, nie chcę mu odbierać czasu, jaki zostaje mu na zabawę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam UKS 7 Sopot. Najlepsze wyniki i 100% satysfakcji do tego blisko z Wielkiego Kacku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wielki Kack

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry