Widok

Szukam pracownika budowlanego w wykończeniówce/remonty PRACA OD ZARAZ!

Praca Temat dostępny też na forum:
Posiadam firmę budowlaną, która zajmuje się wykończeniem wnętrz (kafelkowanie, malowanie, podwieszanie sufitów, gładź tynkowe). Poszukuję osób z dyspozycyjnych (w razie potrzeby wolne weekendy), uczciwych i dokładnych. Nie wymagam wielkiego doświadczenia - w razie potrzeby nauczę.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 602 226 490 (do
22:30)
Zlecenia realizujemy na teranie Trójmiasta

Praca od zaraz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
A ile płacisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zależności od umiejętności i doświadczenia - stawki zaczynają się od 12 zł dla osób początkujących z remontami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Oszust. nie daje na bilety pali cpun 2 paczk fajek dziennie a gada ze nie ma kasy, boli go brudna packa do tynku za 15 zl. nie ma narzedzi do tego oszukal mnie i moich ziomali na 6 tys zl. nie daje umowy uwazajcie co podpisujecie nie ufajcie mu od momentu jak mowi czesc to juz klamierzepracowalem u niego 3 tyg bez umowy wisi mi 1980 zl zaslania sie niedopelnieniem obowiazkow do tego policyjny kondon i złotówa ma znajomych w policji uwazajcie na niego Mariusz Wysocki gosciu ma na imie firma Omega Center pozdro.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
potwierdzam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
pała i konfident ma morde jak kret i wsumie sie zgadza, nie ma palucha wskazujacego u prawej reki chyba, ciekawi mnie ta historia nawijał o legendzie z piaskowaniem ale wykliczone zeby ten palec akurat bo to nie mozliwe, żeni kity ze on niby foreman na statku byl, gdzi3 on nie robil a jezdzi smietnikami bedzie sciemnial ze firme ma od dawna.... w internecie zarejestrowana w 2015 roku ma tatuaze na łydkach buja sie wjakis koszulkach tommyego hilfingera buduje sie w kamieniu pomorskim i ma pewnie kredyty to z gory wiedzial ze musi ludzi wywalac ta jego rąbana budowa jest na : nauczycielska 5/13 gdynia witomino, bysmygo pojechali ale poszedl juz na policje to pala pala jeszcze raz pala kazdy kto moze niech go orze, jeszcze raz wygląd, krępy z mordą podobną do kreta krotko ostrzyzony, tatuaze na lydksch albo lydce, oraz brak wskazujacego palca u prawej reki taki typ w no4malnym kraju daawno by byl gdzie jego miejce
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Każdy przypadek jest indywidualny, każda firma ma inne potrzeby. U mnie było dużo wolnych stanowisk dla spawaczy a jak chciałem poszukać w okolicy to się okazywało że jak ktoś tylko miał papiery na spawarkę to już dawno był na zachodzie w robocie. Dlatego zdecydowałem się na Ukraińców i póki co nie żałuję. Ludzi znalazłem przez agencję pracy Worksol – worksol.pl. Uczciwe warunki, nie biorą dużej prowizji, można się było dogadać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Żałosna autoreklama
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapewne umowa o pracę i wszystkie dodatki gwarantowane?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A .może sam bus się zabral za robotę. Kanciarzu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie................
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

Mlekomat Gdańsk (3 odpowiedzi)

Hej , czy na przy ulicy Subisława nadal działa mlekomat? :)

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

do góry