Widok

Szukam świadków kolizji w piątek we Wrzeszczu

Wrzeszcz Przymorze Temat dostępny też na forum:
W dniu 9,06,2017 ok. godz. 8:06 rano, przy wyjeździe z CH City Meble w Gdańsku-Wrzeszczu, na jezdni w kierunku Oliwy doszło do kolizji 3 aut - granatowej Dacii Duster, różowego Fiata Doblo i srebrnego Matiza. Ten ostatni wyjeżdżając z parkingu CH wymusił pierwszeństwo na różowym Fiacie, który to po nagłym manewrze w lewo uderzył w jadącą środkowym pasem Dacię. Kierowca Matiza wycofał się i gdzieś zniknął. Jeżeli ktokolwiek ma nagrany moment wyjazdu Matiza i widział jego numery rejestracyjne - kierowcy obu poszkodowanych aut BARDZO proszą o kontakt! czterykolka@imprezowicz.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dacia Duster , różowy Fiat Doblo i srebrna strzała Matiz - to potężny cios dla naszej trójmiejskiej motoryzacji, jak ona się podniesie po takim ciosie ? ;]

P.S.
Powodzenia dla różowego kierowcy w różowym Fiacie Doblo.
Rada na przyszłość - walimy w winnego Matiza , a nie w bogu winną Dacię ;P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

"...różowego Fiata Doblo..."

Ja pier..., nie dość że brzydki fabrycznie to jeszcze różowy. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

do góry