Widok

Szukam

Poszukuję normalnego pana do stałego związku wiek 40+
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Normalni na wakacjach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co to znaczy " normalnego" Praca , piwo, telewizor , kapcie , fotel ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

I będzie kochał Gonię. Zabierał w Bieszczady , budził rano do miłości , przynosił kawę do łóżka itd. Dla ciebie normalność to gender , narkotyki , bieganie bez majtek po plaży....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

witaj ja 42 lat napisz do mnie,,,,,tak samo poszukuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Sławku. Piszę do Ciebie, bo również chciałabym poznać. Odezwij się. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Chętnie Ciebie Poznam Niepijacy Marek 40 lat
POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd ten podział na pijących i nie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo to kolejny anonimowy alkoholik, który zabezpiecza się przed rozpoczęciem kolejnego swojego degradującego ciągu, woli wcześniej wspomnieć że nie pije, żeby nie było piwek i wina podczas wspólnych wieczorów,bo jedno piwko rozkręci spiralę upadku tego człowieka, po którym przez następne kilka tygodni wypadnie z obiegu i nie będzie w stanie ani zainteresowany podtrzymywaniem tej zacnej znajomości,czym jednocześnie zmniejsza swoje szanse do zera na zapoznanie, bo kto u zdrowych zmysłach lub jak bardzo musi być zdesperowany w szukaniu kogokolwiek, żeby na własne życzenia pakować się w bagno brania udziału w walce z uzależnieniem od alko ?? dziękuje za uwagę, tak tylko pytam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tyle życiowego doświadczenia w jednym zdaniu - "pogratulować"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodam swoje trzy grosze nie pijacy pijacy palacy to tylko nalogi ja bylem osoba bezdomna w wyniku pozaru spalem po altanach na dzialkach bo te niby noclegownie to tylko ladnie w tv sa a tak to spisz na betonie a jak dostaniesz skierowanie to w warunkach gorszych niz obóz koncentracyjny ale mniejsza o to wracajac do tematu walczylem z calych sil zeby prace ogarnac ale nie bylo latwo nie majac gdzie spac lub nie mogac zasnac przy minus 18 ale walczylem o prace znalazlem ja za 700 zl na mc po 12 godzin w zamian miejsce w garażu no to juz byl bristol bo mozna bylo spac bezpiecznie choc nie mialem ogrzewania z tej nedznej wyplaty uzbieralem na pokoj i zaczelo sie ukladac w tym czasie udalo mi tez kupic telefon i miec dzieki temu neta dzieki temu poznalem moja obecna zone ktora jest calym moim swiatem a wiec zaczelo sie od pisania do siebie postawilem wszystko na jedna karte i opowiedzialem jej prawde jak zylem jak marzlem nie mialem co jesc jak borykalem sie z problemami np umucia sie i tp panowie i panie zycie nie bajka ale sa normalni wsrod nas
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

kobieta 34 lata- czy mam szansę na szczęście? (123 odpowiedzi)

Jestem 34 letnią kobietą, mamą 4 letniego chłopczyka, po toksycznym związku, po ciężkim...

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...

Znajomi (10 odpowiedzi)

Cześć, zastanawiam się dlaczego ludzie zamieszczają tutaj ogłoszenia o tym że chcą kogoś poznać....

do góry