Widok

Szukam towarzysza na moto

Wspólny wyjazd/impreza Chełm Temat dostępny też na forum:
Hej jestem początkującą motocyklistą, szukam towarzystwa by pojeździć na dwa lub więcej motocyklów po Trójmieście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sobote jade ogladac motocykl i całkiem możliwe ze kupie, wiec jakby co chetie sie przyłacze;)
LWG
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, w kupie zawsze raźniej :) jakkolwiek to dziwnie nie zabrzmi na początek polecam powrót na placyk/parking i szlifowanie umiejętności - na moto3miasto mamy grupę gymkhany, mitingi i treningi są co prawda aż w gdyni, ale z racji mnogości ludzików robimy też rebelię na spotkania w GD :)
jeszcze trochę pogody i warunków brakuje, ale zawsze chętnym na wspólne włojaże, czy to pokręcić się na parkingu czy po mieście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ps jestem z Przymorza, za mną 3 sezony, także ciągle świeżak ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za odpowiedzi, macie mojego maila żeby umówić się konkretnie co i jak atena1628@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukaj na fb Cafe Racer Club Poland z Gdańska - czasem z nimi latam fantastyczna ekipa do tańca i różańca...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

do góry