Widok

Szukam zespołu na wesele

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,

Szukam dobrego zespołu na wesele w przyszłym roku (01.08.2015), zależy mi, że były był wokal męski i żeński. Może ktoś coś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
My zdecydowaliśmy się na Jurek Band. Dobre ceny, dobre opinie. Zobaczymy :)
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja również serdecznie polecam zespół Jurek Band, miałam ten zespół na swoim weselu i wybrałabym ich jeszcze raz. Zespół ma bardzo dobre opinie na różnych forach, które są w 100% prawdziwe :). Wszyscy byli pod wrażeniem solówek Pana Jurka na saksofonie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zapraszamy na naszą stronę http://www.zespolmagic.pl . Mamy ten termin jeszcze wolny.

Pozdrawiamy
Zespół Magic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam ze swojej strony "Zespół Magic" co się ogłasza wyżej;) Grali u mnie na weselu i zrobili furrorę!!! Co za głosy;)
Pieniądze szczęścia nie dają, ale łatwiej cierpieć w luksusie...
[url=http://lilypie.com]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grunt to sprawna autoreklama.. Jurek Band Marketing działa :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Polecamy nasz zespół The Celebration Band...
Prawdopodobnie najlepszy zespół w Trójmieście.
O nas więcej na http://www.tcband.pl
oraz video: https://www.youtube.com/watch?v=yPyWEAz3DVk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wybrałam Zespół Best ze Starogardu Gd., są znani z wyjątkowego sposobu prowadzenia wesela, tak jak chcesz posiadają wokal męski i żeński.
Są dosyć drodzy ale po spotkaniu z jednym z Panów i omówieniu szczegółów jestem w 100% pewna że poradzą sobie wzorowo.
Kontakt do tego zespołu dostałam z polecenia tak wiec nie jest to wybór "w ślepo" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jaki przedział cenowy masz na myśli pisząc "drogo"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
7000 a z poprawinami 9000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A masz może jakąś stronkę tego zespołu? Bo jak próbuję ich wyszukac to wyskakuje mi tylko zespól w skład, którego wchodzi 3 Panów, a pisałaś, że jest tam również wokal żeński, więc pewnie to nie oni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja będę miała u siebie na weselu także zespół Magic w maju,nie słyszałam ich w realu ale po przesłuchaniu demo normalnie się w Nich zakochałam mają boskie głosy i wierze, że rozkręcą moje wesele :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Polecam "Romeo i Julia". Żeński i męski wokal.
tel. 604-197-835
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
my będziemy mieli emke ze słupska tez damski i meski wokal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas grał zespół z Wielkopolski. Sprawdzili się świetnie! Co prawda nie śpiewał u nich pan, ale śpiewały 2 dziewczyny na zmianę i chórki śpiewała z nimi pani ze skrzypcami jeszcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespół Best nie ma swojej strony gdyż słyną z niestandardowego prowadzenia wesela, dużo niespodzianek o których na spotkaniu nie chcieli powiedzieć gdyż dotyczą one rowniez pary młodej. Tak jak mówią "konkurencja nie śpi" dlatego nigdzie nie można ich znaleźć. Na stronie faktycznie nie maja informacji ze jest rowniez wokal żeński ale na spotkaniu poinformowali ze jest z nimi Pani do kompletu :)
Tak jak pisałam dostałam do nich nr z polecenia (osoba która poleciła mi ten zespół uprzedzila ze do tanich nie należą ale 2 razy uczestniczyła w weselu na którym grali i prowadzili zabawę i "szczena w dół" :))
Na spotkaniu tylko utwierdziłam sie że jest to dobry wybór a jak bedzie to sie okaże :)
Jeszcze kwestia dostępności terminu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Aa Kiedy kontaktowałaś z zespołem, kiedy masz Wesele jeżeli można spytać ? Czy miałaś kontakt z Panem Grzegorzem czy Michałem? moja przyjaciółka tez chce ich wziąć kiedyś grali u mnie ale mówiła ze nie mogą się skontaktować... no i 5 lat temu już była z nimi wokalistka, także to chyba się nie zmieniło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wesele mam 11.07.
Rozmawiałam z Panem Grzegorzem telefonicznie a potem spotkaliśmy się na podpisanie umowy.
Kontaktowalam się jakiś mc temu pod nr 601 160 068
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tez mialam Zespol Best w tym roku 30.08.2014 w Rumi:) Sklad ten sam co byl! Babka super spiewa! Powiem Wam ze jesli chodzi o muzyke i atrakcje zwiazane z wodzirejami to goscie byli w szoku! Full ludzi chcialo na nich namiary! Bylo co prawda troszke nerwowki z kontaktem do nich bo strona nie dzialala itd... ale mozna ich brac z zamknietymi oczami!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, zapraszam do nas na stronę http://www.therollsband.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję za oferty już znalazłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespół z Gdyni ,,od A do Z 4-osobowy gitara saksofon klarnet żywa perkusja instrumenty klawiszowe 3-ch panów + solistka
Wszyscy śpiewamy na głosy prowadzimy wesela zabawy jubileusze Wszyscy jesteśmy zawodowymi muzykami. Polecam Tel.501 613 200 mail zbigniewk-53@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kupię

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry