Widok

Szukam złota w Baninie i okolicach

Chciałbym sie szybko wzbogacić. Czy ktoś mógłby pomóc mi w tym temacie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
to szukaj aż znajdziesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W leśnej rzece poszukaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukaj na końcu tęczy. Ponoć garnek złota można znaleźć.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Baninie można znaleźć garniec na końcu tęczy ale pełen jadu. A w pewnych kręgach jest droższy niż złoto. Prawda Baninianie. Ps. Czekam na jad
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Niestety, ale tak jest. Często zaglądam na to forum i stwierdzam jedno - zamiast sąsiad sąsiadowi bratem to wrogiem. Ludzie uśmiechajmy się do siebie, bądźmy braćmi a nie wrogami. Wrogością nic się nie osiągnie!!! Szanujmy się, przecież żyjemy blisko siebie, mamy podobne problemy, jednoczmy się w tym, wspierajmy, a życie w baninie może okazać się lepsze. Zacznijmy od siebie, nie wymagajmy od innych jeśli sami nie potrafimy być mili !!! Zacznijmy zmiany od dzisiaj nie od jutra!!! Pozdrawiam serdecznie i przesyłam ogromny uśmiech!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2
podpisuję się pod tym ręcyma i nogyma :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do "wEr" zgadzam się z opinią "zamiast sąsiad sąsiadowi bratem to wrogiem." ale głównie dotyczy forum. Jest kilku "hejterow" i skutecznie psują to forum. W życiu codziennym w Baninie osobiście nie spotkałem się z taką wrogością, a raczej z życzliwością zarówno od strony rdzennych jak i nowych mieszkańców Banina. Wiec nie jest tak źle jak ja form malują :).
Ale twój postulat jest ok i nigdy takich za mało ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdy znajdziesz bogactwo, to pomóż tym mniej zaradnym ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry