Widok

Szymon Gdaniec

Jeżeli traficie na tego egzaminatora to współczucia. Strasznie gburowaty, chamski, z zachowania taki damski bokser, inni egzaminatorzy raczej mili kulturalni wprowadzający miłą atmosferę, a ten " pan " jest tam chyba celowo do zarobkowania pord-u. Zresztą wystarczy poczytać opinie o pozostałych egzaminatorach- są raczej ok, a na tego uważajcie. To taki zastępca " szeryfa ", który egzaminował gdy jeszcze ośrodek był na węglowej.
Moja ocena
obsługa: 5
 
pomoc merytoryczna: 5
 
czas oczekiwania: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się całkowicie. Mruk i pospieszacz, nie rozumie że ludzie się denerwują. Okropny człowiek.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4
I ja miałam okazję oblać dziś u tego pana :(
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo niemiły, na boku przez okno słyszałam jak mówi "Ja pitole jeszcze 5 kursantów i do domu". Nie pozwolił mi drugi raz zaparkować. Jak w komentarzach wyżej - strasznie chamski, jakby pracował tam za karę. Również współczuję każdemu kto na niego trafi
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak wygląda?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.fakt.pl/gdansk/pijany-chcial-zdac-egzamin-na-prawo,artykuly,529331,1,1,3.html
Nie taki diabel straszny :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ależ gadacie głupoty, egzaminator nie ma być waszym przyjacielem. Ma być obiektywny i trzymać dystans i taki Pan Szymon jest. Wiadomo że zawsze fajniej jak egzaminator sie uśmiecha to i otuchy troche dodaje, ale w zasadzie na drodze mamy być skupieni a nie rozluźnieni. Uważam ze to bardzo dobry egzaminator, nie "czepia" sie błahostek i drobnych potknięć. Tylko przy poważnych błędach zapisuje w protokole. Bardzo pozytywnie oceniam tego Pana. Dziękuję i pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 18
Też dzisiaj oblałam u niego . On tam naprawdę jest za kare!
Wgl ze mna nie rozmawial tylko pokazywal palcami.. robot.
Wredny i chamski. Jak się przedstawił to juz wiedzialam, że obleje..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie na małych kategoriach (kat.B) jezdzicie... Napiszcie pare skarg na niego to sie uspokoi, wszyscy gadaja a nic z tym nie potrafia zrobic. Na wyzsze kategorie tez był ciety, o byle stolec sie czepial, ale dostal pare skarg to sie uspokoil. Ja niedawno zdawalem u niego na samochod ciezarowy i wynik pozytywny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale pitolicie, młode siksy, oczekujecie, że każdy będzie piszczał z zachwytu na wasz widok, Pan Szymon jest normalnym egzaminatorem, też u niego oblałam, ale z własnej winy, może i w czasie egzaminu nie jest zbyt rozmowny (i tak powinno być przecież), ale potem miło mnie zaskoczył. Bardzo miły człowiek, mam nadzieję, że trafię na niego jeszcze raz :). Pozdrawiam p. Szymona :))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8
Hey , Wlasnie dzisiaj mialam 5 egzamin z panem Szymonem Gdancem.
Powiem tak po 4 porazkach mialam juz tego serdecznie dosc!!!! A tu znowu taki mruk mi sie trafil!! Obiektywnie oceniajac, pan Szymon nie jest rozmowny ale nie czepial sie za wiele. Moze dlatego ze trase ktora mi wyznaczyl znalam na pamiec!!! Polecam z nim nie dyskutowac ,tylko przyznac racje i szybko poprawiac ewentualne bledy . Jedynie co do mnie powiedzial poza komendami bylo : delikatnie ruszac! nie tak! A ja na to : wie pan co ,bo ja wole jezdzic 2.0 turbo diesel a nie suszarka!! i nawet sie usmiechnal i dal mi spokoj, chowajac sie w kurtke! Po 40 min powrot do PORD , uslyszalam : wynik pozytywny , i sobie poszedl..... Jak widac nawet mruka mozna rozweselic!!!!! pozdrowienia dla wszystkich zdajacych, wierzcie mi ,wszystko jest do zrobienia tylko troche wiary w siebie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja powiem tak: Zdałem u niego bezbłędnie swój pierwszy egzamin, ale nie życzę nikomu, żeby dostał pana Gdańca. Ja wiem, że egzaminator nie po to jest, żeby rozbawiać, ale też nie po to, żeby się zachowywać jak książę, który siedzi tam z przymusu. Przedstawienie się i wszystkie formułki mówił do siebie pod nosem, a nie do mnie. Niezrozumiałe było nawet co powiedział o wyniku, po prostu wypisał kwitek i coś burknął. Jestem osobą, którą ciężko zestresować, ale król próbował :) Wszystkie komendy wydawał praktycznie 4 metry od miejsca, w którym trzeba wykonać manewr, po czym z oburzeniem rzucał gburowatymi komentarzami(tym razem bardzo wyraźnymi. Da się? Da się) na temat drobnych pomyłek typu trochę zbyt gwałtowne zahamowanie przy parkowaniu, które potem i tak nie były uwzględniane w punktacji. Podsumowując: Chcecie się zestresować? Bierzcie pana Gdańca! Chcecie pomimo zdania egzaminu wyjść z PORDu zażenowani tym, kto decyduje o dokumentach w Polsce? Zdawajcie u pana Gdańca!
Serdecznie z kolei pozdrawiam wszystkich miłych egzaminatorów, o których opowiadali mi znajomi. Błagam, usuńcie spośród was takich "pracowników" jak pan Szymon, gdyż przez pryzmat takich ludzi źle się patrzy na waszą instytucję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To kawał gnoja dzisiaj oblał moją żonę za to że przez przypadek włączyła światła drogowe w rękawie, jakbym kiedykolwiek jego dorwał to bym mu nogi z d*py powyrywała.d*pEK!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Takie wypowiedzi są karalne, nie trudno ustalić kiedy Pana żona miała egzamin a Pana groźby to od 3 do 5 lat pozbawienia wolności.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja miałam dzisiaj egzamin z tym Panem i nie moge na niego naprawdę narzekać. Byłam rozkojarzona a on podpowiadal mi ze należy zmienić bieg, włączył mi tylne wycieraczki (nie wiedziałam jak to zrobić a padał deszcz ), na małe potknięcia nie zwracał uwagi. To prawda nie jest zbyt milusi ale taka jego praca, ja bym chciała na następnym egzaminie na niego trafić. Otrafi pocieszyć i poprawił mi samoocenę co do mojej jazdy, q nie zdałam tylko i wyłącznie z własnej winy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też u niego zdawałam na początku 2014 roku (to był drugi mój egzamin praktyczny - pierwszy u innego egzaminatora nie zdany, przekroczyłam przepisy) Pan Gdaniec jest niesympatyczny, ale... gdy widzi że ktoś umie jeździć i mimo potknięć, nadal zachowuje zimną krew, potrafi przyznać się do błędu i nie ściemnia w żywe oczy, uszanuje to. Właśnie u niego zdałam II egzamin.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziś oblałam u tego Pana. Może nie jest on egzaminatorem który stara się zmniejszyć stres u zdającego ale z całą pewnością tego stresu nie dokłada. Był to mój kolejny egzamin, byłam strasznie roztrzepana a Pan Szymon nie stracił mimo to do mnie cierpliwości (szczerze jeździłam gorzej niż podczas nauki jazdy). Zgadzam się, że mimo potknięć na drodze należy zachować skupienie i zimną krew. Może gdybym używała mózgu to wynik byłby pozytywny, ale niestety..... czeka mnie powtórka z rozrywki....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo niemiły, wprowadza nerwową atmosfere. Głupie teksty typu " Haloo, gościu co Ty robisz ?!! " Nie odpowiada na " Dzieńdobry" Oblałem, gdyż nie upewniłem się patrząc przez szybę zmieniajac pas ruchu. Na arkuszu nabazgrał jak kura pazurem. Ewidentnie jest zadowolony gdy kogos obleje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to chyba słusznie, oblałeś, nie? A jakby jechał samochód to byłbyś w ciemnej D****. Pan Szymon jest naprawdę świetnym egzaminatorem! Może wydaje się niemiły i stwarza taką atmosferę 'grozy' podczas egzaminu, ale to tak na prawdę bardzo dobry egzaminator. Wydawane dźwięki ogranicza do minimum, żeby pozwolić nam skupić się na jeździe, czasem, gdy widzi, że nie wiemy jak się zachować, pomaga. Miałam wczoraj u tego Pana egzamin, niestety oblałam, z mojej winy, prawie przejechałam sygnalizację i pasy dla pieszych, no i po hamulcach. :) Pan Szymon nie czepia się drobiazgów. Zdarza się, że samochód szarpie, gaśnie, nie komentuje tego. Jeszcze nie słyszałam, żeby kogokolwiek oblał za jakąś błahostkę. Wiecie, jeżeli my się uśmiechniemy, to egzaminator to odwzajemni... Ja nie wiem, czy my, jako zdający liczymy, żeby egzaminatorzy nas po głowach głaskali i mówili nam gdzie jechać, przecież to nas niczego nie nauczy! Też sobie myślimy, zapłaciłam 140 i prawko mi się należy! Owszem!! Ale po nabyciu pełnych umiejętności jazdy! Trochę pokory! :) Ja się bardzo cieszę, że miałam okazję tego Pana poznać i życzę sobie mieć z Nim kolejny egzamin. :) Wam też tego życzę. :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

egzaminator musi być miły, powinien zrobić swoje - tz, obiektywnie ocenić zdającego i do domu, potrafisz albo nie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj prawda. Na początku wybąkał coś pod nosem. Jak był rękaw to nawet nie patrzył zbytnio. Męczył mnie aż miał podstawy mnie oblać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdawalam 2 razy u pana Szymona. Za pierwszym razem oblalam na rękawie, a dziś zdalam :-). Pan Szymon sprawia wrażenie niemilego człowieka, ale taki nie jest. Zwraca uwagę na poważne błędy, ale nie komentuje ich w złośliwy lub chamski sposób :-). Myślę, że jego powsciagliwosc w slowach dobrze wplywa na koncentracje podczas jazdy. Radzę osobom, które obleja przyznać się przed sobą do błędów, a nie szukać winy u egzaminatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
mam inne zdanie o tym egzaminatorze jest ok zdałam u niego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Typowy służbista, ale niestety bardzo niekulturalny. Chciałabym napisać skargę, ale mi go szkoda. Serio:)
Powodzenia ludzie!! Nie dajcie się! :):) Nie poddawajcie się!:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pisz skargę! Czego szkoda, że taki ważniak w końcu dostanie po nosie? Ci egzaminatorzy myślą, że są Pany i Królowie szosy...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Typowy cham. Przed jazdą zdążył mi jeszcze podnieść lusterko. Niemiły, ciągle krzyczał. Chciałem złożyć skargę gdy oblał mnie na rondzie na którym nie było innych samochodów, ale odpuściłem... Gdy próbowałem się dowiedzieć dlaczego, krzyczał tylko, że spowodowałem zagrożenie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba koniecznie skargę na niego złożyć, bo będzie gorzej,a kursanci mają tylko przez niego stres.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

a ty myślisz że na drodze każdy będzie miły i się przejmował twoim nędznym losem , ja tam dziękuje panu Szymonowi, że uświadomił mi, że egzamin to początek drogi jaki kierowca a nie jej koniec, mam jeszcze wiele do nauki, Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat zdałem egzamin u Pana Gdańca ale również bym go nie polecał.Ocenia sprawiedliwie i nie czepia się pierdół ale do tego czasu zdąży słabych psyhicznie zestresować no i niepotrzebne komentarze typu mógłby pan już wrzucić dwójke, niech pan wrzuca tą dwójke, jak powinniśmy hamować? Czemu tak ostro tak sie nie hamuje.Totalny brak empatii jakby musiał tam pracować za karę.
Powinien zrozumieć że wiekszosc osob jest mocno zestresowana i jezdzila toyotami u swoich instruktorów ktore mogly sie różnić od tych w pordzie nawet choćby jeśli chodzi o czulosc sprzegla i innych pierdół.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Facet jest popieprzony zdawałem na A u niego i oczywiście na dzień dobry do domu zero komunikacji i wyrozumiałości dla kursanta egzaminowanego, buczy pod nosem jak by w innym języku mówił , zamiast powiedzieć jaki manewr wykonać to chodził po placu i krótkofalówką pokazywał idiota jakich mało. Zastanawiam się czy nie wysłać zażalenia do PORD Gdynia na niego.
Tak podniósł mi ciśnienie że ledwo co trzymałem ręce przy sobie żeby mu mózgu nie poprawić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mnie uczył jeździć w gdyńskiej szkole jazdy, jak wrzuciłam wsteczny i sie odwróciłam żebyś pojechać do tylu to....mnie pocałował. Potem rączka na kolanko itp. Ale miałam 19 lat i d*pa w korach byłam. Nic z tym nie zrobiłam. Zmieniłam instruktora i tyle ;(((((
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiesz co nie ściemniaj bo facet ma ewidentnie opinie gbura niesympatycznego raczej surowego gośćia i tak wypowiedziała sie o nim większość na forum a ty piszeesz coś co kupy się nie trzyma ,akurat tylko do ciebie sie przystawiał bo taka wyjatkowa jestes hahahaUważaj tylko bo to jest oczernianie pisanie takich komentarzy na forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To molestowanie i sprawa powinna być zgłoszona do prokuratury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry