Widok

TAbletka "po" orientujecie sie kto wypisze recepte?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
To jest jakies chore, dzwonilam juz chyba do 10 lekarzy i kazdy odmawia...
Moze Wy sie orietujecie ktory lekarz jest tak łaskawy i wypisuje recepte?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gabinet Ginekologiczny
Hanna i Jarosław Olszewscy
ul. Grunwaldzka 87/91 m 4
80-244 Gdańsk-Wrzeszcz
Rejestracja:
tel. 58 345 15 76
tel. kom. 69 69 10 919
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To dopuszczony do obrotu środek i każdy ginekolog powinien go przepisać ,nie dzwoni się po lekarzach tylko idzie na wizytę,środek działa bodajże tylko do 72 h po więc jeżeli wcześniej doszło do zapłodnienia to i tak juz nic nie pomoże.Ze dwa razy miałam awaryjną sytuację i nie miałam problemów z wystawieniem recepty przez ginekologa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Invikcie wypisują bez problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
wypisał mi internista na pogotowiu. bez żadnego problemu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kiedyś mógł wypisać nawet weterynarz, ale nie dam głowy, że jest tak nadal ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I dalej moze, tylko, ze nikt nie chce. Ja dzwonilam w jakies 20 miejsc, lekarze pryw. i na NFZ przychodnie. Wszystcy odpowiadali NIE, a jak juz na sam koniec pytlam dlaczego, to sluchalam o klauzuli sumienia. Wypisala mi dopiero dr. Nowosielska.
Dzieki za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Większość lekarzy w endomedzie wypisuje wystarczy zapytać w recepcji wizyta 120 zł, na pewno dr Szulc w swoim prywatnym gabinecie i Olszewscy w swoim prywatnym gabinecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaj,którzy tacy mądrzy i zasłaniają się klauzulą sumienia,bo pójdziesz na wizytę po środki antykoncepcyjne a on powie ,że nie wypisze bo to niezgodne z jego sumieniem, ale za wizyte oczywiście skasuje,jeżeli to przychodnie NFZ to niezgodne z obowiązującym prawem .Pytanie po co wydzwaniasz i się pytasz jak byś chciała popełnić jakies przestępstwo?Pigułka po to środek legalnie dopuszczony do obrotu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
SA lekarze co na swojej stronie piszą że środków antykoncepcyjnych i innych nie wypisują i w tym temacie porad nie udziekają np. Dr nitkowski pracuje w wojewódzkim, uczciwe podejście bo wiadomo z góry jakie podejście reprezentuje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Faktycznie w necie jest lista lekarzy ,którzy podpisali tą całą deklaracje ale są tam lekarze wszystkich specjalizacji i z całej Polski .Ciężko wyszukać ginekologów akurat z trojmiasta.Może niedługo strach sie będzie przyznać ,że przyjmuje się środki antykoncepcyjne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie to nie jest uczciwe podejście,uczciwe podejście to by miał ,jak przyjmował by sobie pacjentki tylko i wyłącznie w swoim prywatnym gabinecie lub klinice a nie pańswowej jednostce za pieniądze podatników,nie wszyscy podatnicy sa wierzący i maja takie poglądy jak pan doktor.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nika - idiotyczne pytanie - po co dzwonie i sie pytam? Po to,zeby nie jezdzic w sto miejsc. Myslisz,ze podjechanie osobiscie by cos zmienilo?
Zasciankowego podejscia sie nie zmieni,ani nie przetlumaczy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jakieś 10 lat temu nie miałam problemu z dostaniem recepty na Postinor duo od pierwszego lekarza, na którego trafiłam u mnie w przychodni (dr Zinkiewicz, Jagiellońska).
A teraz zasłaniają się jakąś zakichaną deklaracją. To niech zmienią zawód lub specjalizację!
Ja nie byłam w stanie wykonywać kilku zabiegów kosmetycznych, takie czułam obrzydzenie - więc nie pracuję jako kosmetyczka. Proste.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Zdrowie

helicobacter i mdłości? (9 odpowiedzi)

Mam mdłości. Trzyma mnie trzeci dzień, apetytu nie mam, pobolewa mnie żołądek /uczucie...

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

do góry